| Όνομα προϊόντων | NBR 800 Β τύπων λαστιχένια κιγκλιδωμάτων θαλάσσια ασφάλειας αντίσταση δακρυ'ων κιγκλιδωμάτων αποβαθρ |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Χρώμα | Μαύρο, γκρίζο… κ.λπ. |
| Σκληρότητα | 65 +/- 5 ακτή Α |
| Πυκνότητα | 2.3 ~3,9 g/cm3 |
| Όνομα προϊόντων | Θαλάσσιο προσαρμοσμένο D200H Δ βαρκών αγκυροβόλιο αποβαθρών απορρόφησης τύπων κιγκλιδώματα υψηλής εν |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Df-D200H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| ευκαμψία | Μεγάλος |
| Όνομα προϊόντος | Φτερά με κυλίνδρους |
|---|---|
| Υλικό | NBR |
| Εφαρμογές | Τερματικός σταθμός |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Όνομα προϊόντων | Συνήθεια Β φυσικού λάστιχου τύπων λαστιχένια ελαστικότητα ασφάλειας κιγκλιδωμάτων V500H Eco φιλική |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό NR |
| Αριθμό μοντέλου | Df-V500 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Συσκευασία | Πλαστικό Bag+Pallet |
| Υλικό | Ομαλό NR |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Σκάφος Β αποβαθρών μακρύτερη ζωή υπηρεσιών κιγκλιδωμάτων 300H τύπων για τη θαλάσσια πρόσδεση |
| Συσκευασία | Ξύλινα εμπορευματοκιβώτια |
| Μορφή | Β τύπος τυμπάνων |
| Πιστοποίηση | ROHS/ISO9001/ISO14001/TS16949 |
| Μέρος | Λιμένας, αποβάθρα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Β τύπων θαλάσσιο φυσικό λάστιχο 500H κιγκλιδωμάτων αψίδων λαστιχένιο για την προσόρμιση |
| Τύπος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αψίδων |
| Υλικό | Υψηλός - ποιότητα NR |
| COem | Υποδοχή |
| Όνομα προϊόντων | Τα κιγκλιδώματα βαρκών ρυμουλκών κιγκλιδωμάτων τύπων Μ στεγανοποιούν την εύκαμπτη βάρκα λαστιχένιο P |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Τύπος | Τύπος Μ |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή Α |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμοσμένο τόξο κιγκλιδωμάτων κιγκλιδωμάτων W βαρκών ρυμουλκών τύπων W και αυστηρό φυσικό λάστιχο |
|---|---|
| Υλικό | Λάστιχο, NR, NBR, SBR |
| Τύπος | Κιγκλίδωμα βαρκών W ρυμουλκών |
| Ύψος | 200mm450mm |
| Μήκος | 2000mm |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Κυλίνδρων τύπων κιγκλιδώματα 600*300 βαρκών ρυμουλκών που προσαρμόζονται λαστιχένια για το τόξο σκαφ |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τύπος | Κυλινδρικός |
| Διάρκεια ζωής | 18-20 έτη |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 όζον κιγκλιδωμάτων βαρκών ρυμουλκών κιγκλιδωμάτων κλειδαροτρυπών & UV προστασία προφυλακτή |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό NR/NBR/SBR |
| Τύπος | Τύπος κλειδαροτρυπών |
| Μέγεθος | 200-350H, Lmax=2000 |
| Επιμήκυνση | ≥300% |