| Όνομα προϊόντων | Φυσικού λάστιχου συνήθειας αψίδων λαστιχένια ελαστικότητα ασφάλειας κιγκλιδωμάτων V500H Eco φιλική |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό NR |
| Αριθμό μοντέλου | Df-V500H |
| Επεξεργασία Serviceion | Σχήμα |
| Συσκευασία | παλέτα |
| Ονομασία προϊόντος | Κυλινδρικά θαλάσσια θαλάσσια αποβάθρα |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | DF-C300 |
| Εσωτερική διάμετρος | 75-1000 χιλιοστά |
| Εξωτερική διάμετρος | 1502000mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Τύπος | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 τυποποιημένος κυλινδρικός θαλάσσιος λαστιχένιος προφυλακτήρας αποβαθρών κιγκλιδωμάτων για |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C300 |
| Εσωτερική διάμετρος | 751000mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 1502000mm |
| Όνομα προϊόντων | PIANC&ISO τυποποιημένη κυλινδρική θαλάσσια ζωή υπηρεσιών κιγκλιδωμάτων βαρέων καθηκόντων μακριά για |
|---|---|
| Υλικό | Άριστο φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C1200 |
| Πρότυπα | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα (ο Μαύρος και το γκρι είναι πιό popupar) |
| Όνομα προϊόντων | Τον κυλινδρικό θαλάσσιο cOem προδιαγραφών κιγκλιδωμάτων PIANC2002 επιτρεπόμενο Docking&Berthing |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή επίδοση NR/NBR |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C500 |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή Α |
| Επιμήκυνση | ≥300% |
| Όνομα προϊόντος | Φτερά με κυλίνδρους |
|---|---|
| Υλικό | NBR |
| Συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογές | Τερματικός σταθμός |