| Ονομασία προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Χρήση | Λειτουργίες αγκυροβολίας |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευές | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Εφαρμογή | προκυμαία |
| Όνομα προϊόντων | δευτερεύον λαστιχένιο κιγκλίδωμα βαρκών κιγκλιδωμάτων 50kPa Yokohama λαστιχένιο για το σκάφος και τη |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Αρχική πίεση | 0.05MPa/0.08MPa |
| Όνομα προϊόντων | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών Yokohama πνευματικό |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Διάμετρος | 500mm4500mm (άλλη προδιαγραφή μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Μήκος | 1000mm12000mm (άλλη προδιαγραφή μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Πίεση εργασίας | 50KPa ή 80KPa |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Χρήση | προστατεύστε τη βάρκα |
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Εγγύηση | 24 Μήνες |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Εγγύηση | 24 Μήνες |
| Διάμετρος | 500 mm-4500 mm |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Διάμετρος | 500 mm-4500 mm |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| υλικό | Επενδύσεις |
| Διάμετρος | 500 mm-4500 mm |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Όνομα προϊόντων | ISO17357 Yokohama που επιπλέει τα πνευματικά κιγκλιδώματα 50 kPa 3.3*6.5m με τη βαλβίδα ασφάλειας |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Αρχική πίεση | 50kPa, 80kPa |
| Όνομα προϊόντων | προσορμίζοντας λιμενοβραχίονας κιγκλιδωμάτων 2.0Mx3.5M θαλάσσιος λαστιχένιος Yokohama πνευματικός |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ υψηλής απόδοσης |
| Πρότυπα | ISO 173571:2014 |
| Μέγεθος | D0.5-4.5M, L1.0-12.0M |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Όνομα προϊόντων | Πνευματικό κιγκλίδωμα 3.3Mx6.5M φραγμών αέρα Yokohama αποβαθρών σκαφών θαλάσσια προσόρμιση |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής πυκνότητας NR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Διάμετρος | 500mm4500mm |
| Μήκος | 1000mm12000mm |