| Όνομα προϊόντος | Φτερά με κυλίνδρους |
|---|---|
| Υλικό | ΝΒΡ |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Αιτήσεις | Τερματικός σταθμός |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντος | Φτερά με κυλίνδρους |
|---|---|
| Υλικό | ΝΒΡ |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Αιτήσεις | Τερματικός σταθμός |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντος | Πνευματικό φτερό από καουτσούκ |
|---|---|
| Πρότυπο | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | προστατεύστε τη βάρκα |
| Χαρακτηριστικό | Εύκαμπτη λειτουργία |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό κιγκλίδωμα |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Τύπος | ISO17357-1:2014, PIANC |
| Διάμετρος | 500mm4500mm |
| Διάρκεια | 1000 mm-12000 mm |
| Όνομα προϊόντων | NBR 800 κώνων λαστιχένια κιγκλιδωμάτων μαύρη ένδυση κιγκλιδωμάτων αποβαθρών ασφάλειας χρώματος θαλάσ |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | Df-CRF800H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Σχέδιο | Σχεδιασμός τελωνείου |
| Όνομα προϊόντων | H1000 λαστιχένια ένδυση φυσικού λάστιχου κιγκλιδωμάτων κώνων - ανθεκτικός προσορμίζοντας προφυλακτήρ |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιότητα NR |
| Μορφή | Τύπος κώνων |
| Πιστοποίηση | PIANC2002, ISO9001, ABS, BV |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Όνομα προϊόντων | Βαρέων καθηκόντων επιπλέον κιγκλίδωμα 700x1500 PIACN τυποποιημένο 100% αφρού περιβαλλοντικό |
|---|---|
| Υλικό | Αφρός PU υψηλής πυκνότητας, Δέρμα πολυουρεθάνης |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| Επιμήκυνση | ≥350% |
| Πιστοποίηση | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS etc |
| Όνομα προϊόντων | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών Yokohama πνευματικό |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Διάμετρος | 500mm4500mm (άλλη προδιαγραφή μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Μήκος | 1000mm12000mm (άλλη προδιαγραφή μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Πίεση εργασίας | 50KPa ή 80KPa |
| Ονομασία προϊόντος | Φερεφόρος Φόμι Φεντερ Ελαφρύ Φόμι Κουσούν Φεντερ Φουσκωτός Φόμι Φρουρός |
|---|---|
| Υλικό | Σφουγγάρι κλειστών κυττάρων, ενισχυτικό νάιλον, δέρμα πολυουρεθάνου |
| Χρώμα | Κλορ. |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Διάρκεια | 500mm9000mm |
| Ονομασία προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες Σύστηματα φτερούγων πλοίων και φορτηγών πλοίων |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Χρώμα | Μαύρο, γκρι, λευκό ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Εσωτερική διάμετρος | 75 mm - 1000 mm |
| Διάρκεια | Απαιτήσεις των πελατών |