| Όνομα προϊόντων | Σταθερό κιγκλιδωμάτων φυσικό λάστιχο κιγκλιδωμάτων 1600H κώνων λαστιχένιο για την προστασία βαρκών α |
|---|---|
| Υλικό | Αντι γήρανση NR |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C1600H |
| MOQ | 1 κομμάτι |
| COem | καλωσορισμένος |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 800H μαύρο χρώμα κιγκλιδωμάτων κώνων λαστιχένιο που προσαρμόζεται για τον απομονωτή αποβαθ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Df-CRF800H |
| Τύπος | Σταθερά λαστιχένια κιγκλιδώματα |
| Πρότυπα | PIANC2002 |
| Μέγεθος | Μέγεθος συνήθειας |
| Όνομα προϊόντος | Φτερά με κυλίνδρους |
|---|---|
| Υλικό | NBR |
| Εφαρμογές | Τερματικός σταθμός |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Ονομασία προϊόντος | 3.3*6.5M Ακρωτηριασμένα φουσκωτά σκάφη για ναυτικές ναυπηγικές μονάδες |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-3,3*6,5M |
| Υλικό | Υψηλή πυκνότητα EVA |
| Δύναμη αντίδρασης | 54kN σε 7353kN |
| Ενεργειακή απορρόφηση | 3.8kn-Μ στο 7720kn-μ |
| Όνομα προϊόντος | Υποβρύχια φτερά |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Προσαρμοσμένο, αρχικό εργοστάσιο |
| Εφαρμογή | Προκυμαία |
| Διάμετρος | 0,5 ~ 4,5m |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ ανώτατου επιπέδου |
| Όνομα προϊόντος | Υποβρύχια φτερά |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Προσαρμοσμένο, αρχικό εργοστάσιο |
| Εφαρμογή | Προκυμαία |
| Διάμετρος | 0,5 ~ 4,5m |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Όνομα προϊόντος | Υποβρύχια φτερά |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Προσαρμοσμένο, αρχικό εργοστάσιο |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ ανώτατου επιπέδου |
| Πίεση | 50 kPa ~ 80 kPa |
| Ονομασία προϊόντος | Πυραύλοι υποβρυχίων |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Προσαρμοσμένο, αρχικό εργοστάσιο |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Εφαρμογή | Υποβρύχιο Dock Fender |
| Διάμετρος | 0.5 ~ 4.5m |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Material | Top Level Natural Rubber |
| Warranty | 36 Months |
| Application | Submarine Dock |
| Diameter | 0.5 ~ 4.5m |
| Όνομα προϊόντος | Υποβρύχια φτερά |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Προσαρμοσμένο, αρχικό εργοστάσιο |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Εφαρμογή | Προκυμαία |
| Διάμετρος | 0,5 ~ 4,5m |