| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Διάμετρος | 500 mm-4500 mm |
| Όνομα προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Υλικό | ΝΒΡ |
| Πρότυπο | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέρος | Μεντεσές |
| Όνομα προϊόντος | Πνευματικό φτερό από καουτσούκ |
|---|---|
| Πρότυπο | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | προστατεύστε τη βάρκα |
| Όνομα προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Εφελκυστική αντοχή | ≥ 16 MPA |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| Συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Τύπος | Κυλινδρικός |
| Όνομα προϊόντος | Φτερά με κυλίνδρους |
|---|---|
| Υλικό | NBR |
| Συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογές | Τερματικός σταθμός |
| Όνομα προϊόντος | Κωνικά ελαστικά φτερούγα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανική βάρκα λιμένων αποβαθρών |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολος να χειριστεί |
| Πιστοποίηση | PIANC, ABS, DNV |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Όνομα προϊόντων | Λαστιχένια μαξιλάρια uhmw-PE κιγκλιδωμάτων των MV ποδιών κιγκλιδωμάτων αποβαθρών προφυλακτήρων για τ |
|---|---|
| Μέρος | Αποβάθρα, προφυλακτήρας |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο αντι γήρανσης |
| Εμφάνιση | Ομαλό λάστιχο |
| Ύφος | Πόδι/τύπος των MV |
| Όνομα προϊόντων | Βαρέων καθηκόντων λαστιχένια κιγκλιδώματα στοιχείων με το μορφωματικό προφυλακτήρα λιμένων αποβαθρών |
|---|---|
| Μέρος | Αποβάθρα, προφυλακτήρας |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο αντι γήρανσης |
| Εμφάνιση | Ομαλό λάστιχο |
| Τύπος | Τύπος στοιχείων |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό κιγκλίδωμα Yokohama |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| Διάμετρος | 500mm4500mm (άλλη προδιαγραφή μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Διάρκεια | 1000mm12000mm (άλλη προδιαγραφή μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Εργασιακή πίεση | 50KPa ή 80KPa |
| Ονομασία προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα κυττάρων |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| χαρακτηριστικό | Υψηλής απόδοσης |
| Συσκευές | Μέτωπο - επιτροπή, που αντιμετωπίζει το μαξιλάρι, την αλυσίδα, κ.λπ. |