| Όνομα προϊόντος | Β κιγκλίδωμα τύπων |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Λιμένα πλοίων λιμάνι λιμάνι λιμάνι λιμάνι λιμάνι |
| Υλικό | Υψηλός - ποιότητα NR |
| Μέρος | προφυλακτήρας αποβάθρας |
| Όνομα προϊόντων | Iso17357-1: 2014 τυποποιημένος υποβρύχιος προφυλακτήρας λιμένων αποβαθρών τύπων κιγκλιδωμάτων Hydrop |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Μέγεθος | D*L--2.5*5.5M |
| Πίεση εργασίας | 50kPa |
| Πρότυπα | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Color | Black or Customized |
| Material | High Quality NR |
| Part | Dock Bumper |
| Όνομα προϊόντων | Σκάφη που δένουν το λαστιχένιο πιστοποιητικό ABS προφυλακτήρων λιμένων αποβαθρών κιγκλιδωμάτων κυλίν |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Μέρος | Κιγκλίδωμα, προφυλακτήρας |
| Μέγεθος | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή οποιοδήποτε χρώμα |
| Όνομα προϊόντων | Εγκεκριμένο SGS πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα Yokohama αποβαθρών για το σκάφος - - σκάφος |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Μέρος | Ελαστικό αυτοκινήτου αλυσίδων καθαρό |
| Αρχική πίεση | 50KPa ή 80KPa |
| Όνομα προϊόντων | ISO17357 αποβαθρών λαστιχένιος κιγκλιδωμάτων τύπος κιγκλιδωμάτων CTN Yokohama επιπλέων |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Μέρος | Δίκτυο ελαστικών αυτοκινήτου αλυσίδων |
| Αρχική πίεση | 50kPa ή 80kPa |
| Ονομασία προϊόντος | Προστατέψτε αποτελεσματικά το ρυμουλκούμενο σας με ρυμουλκούμενα και προφυλακτήρες ρυμουλκούμενων Do |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Χρώμα | Μαύρο, Γκρι... κ.λπ |
| Σκληρότητα | 65 +/- 5 Shore A |
| Σφιχτότητα | 2,3 ~ 3,9 g/cm3 |
| Όνομα προϊόντων | Κυλινδρικό κιγκλιδωμάτων ναυτικό προφυλακτήρων κιγκλιδωμάτων αποβαθρών λαστιχένιο για την αποβάθρα σ |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Ύφος σχεδίου | Αποβάθρα |
| Τύπος μετάλλων | Q235 HDG |
| Χρώμα | Μαύρος (περισσότερος χρωματίζει προαιρετικό) |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 επικυρωμένη κυλινδρική θαλάσσια βαρέων καθηκόντων λαστιχένια D800 προσόρμιση κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Υλικό | NR, NBR, FKM, SIL/VMQ, EPDM, HNBR, ΧΡΏΜΙΟ, FVMQ |
| Εσωτερική διάμετρος | 751000mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 1502000mm |
| Σειρά σκληρότητας | 20°-90°shore Α |
| Όνομα προϊόντων | Θαλάσσιο προσαρμοσμένο D200H Δ βαρκών αγκυροβόλιο αποβαθρών απορρόφησης τύπων κιγκλιδώματα υψηλής εν |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Df-D200H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| ευκαμψία | Μεγάλος |