| πιστοποιητικό | BV, DNV, SGS, LR, CCS |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Β κιγκλίδωμα τύπων |
| Μορφή | Β μορφή |
| Μήκος | Προσαρμοσμένος |
| Πάχος | Όπως απαιτείται |
| Όνομα προϊόντων | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα Yokohama ελαστικών αυτοκινήτου αεροσκαφών που επιπλέει τα θαλάσσια κιγκλιδώματ |
|---|---|
| Υλικό | Κορυφαίο φυσικό λάστιχο |
| Μέρος | δευτερεύον λαστιχένιο κιγκλίδωμα βαρκών |
| Εφαρμογή | Χρησιμοποιημένος για το σκάφος και την αποβάθρα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό κιγκλίδωμα Yokohama |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| Διάμετρος | 500mm4500mm (άλλη προδιαγραφή μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Διάρκεια | 1000mm12000mm (άλλη προδιαγραφή μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Εργασιακή πίεση | 50KPa ή 80KPa |
| Όνομα προϊόντων | Το φυσικό λάστιχο καθόρισε το λαστιχένιο τύπο κιγκλιδωμάτων 600H Β αψίδων κιγκλιδωμάτων για την προσ |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο, NBR, σιλικόνη |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Κατηγορία | Σταθερό λαστιχένιο κιγκλίδωμα |
| Ονομασία προϊόντος | Τεχνητά ελαστικά ρυμουλκούμενων ρυμουλκούμενων κυλινδρικών ρυμουλκούμενων ρυμουλκούμενων |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-D600 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Τύπος | Κύλινδρο |
| Ονομασία προϊόντος | Β κιγκλίδωμα τύπων |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιότητα NR |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Λιμένα πλοίων λιμάνι λιμάνι λιμάνι λιμάνι λιμάνι |
| Όνομα προϊόντων | Νέο πιστοποιητικό κιγκλιδωμάτων CMF600D BV σχεδίου κυλινδρικό θαλάσσιο για τον προφυλακτήρα βαρκών α |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Χρώμα | Μαύρος, γκρίζος, ή όπως απαιτείται |
| Εσωτερική διάμετρος | 751000mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 1502000mm |
| Ονομασία προϊόντος | Προστασία αποβάθρας προφυλακτήρα Hollow D με ελαστικό φτερό |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-D500H |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένη |
| Υλικό | Φυσικό Καουτσούκ |
| Ονομασία προϊόντος | Φτερούγες από καουτσούκ για πλοία για βαριά οχήματα |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Μέρος | κιγκλίδωμα αποβαθρών |
| Υψόμετρο | 500 mm έως 2000 mm |
| εκτιμημένη εκτροπή | 70% - 72% |
| Όνομα προϊόντων | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα iso17357-1: 2014 προφυλακτήρας 4.5*9.0M βαρκών αποβαθρών STS |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Αρχική πίεση | 50kPa |