| Όνομα προϊόντων | ISO17357 τυποποιημένη αποβάθρα 3.3*6.5M κιγκλιδωμάτων 50kPa Yokohama λαστιχένια θαλάσσια ασφάλεια |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Αρχική πίεση | 50kPa |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| υλικό | Επενδύσεις |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Εγγύηση | 24 Μήνες |
| Ονομασία προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Διάμετρος | 500 mm-4500 mm |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Χρήση | προστατεύστε τη βάρκα |
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Εγγύηση | 24 Μήνες |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Διάμετρος | 500 mm-4500 mm |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| υλικό | Επενδύσεις |
| Διάμετρος | 500 mm-4500 mm |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Εγγύηση | 24 Μήνες |
| Διάμετρος | 500 mm-4500 mm |
| Όνομα προϊόντων | Να επιπλεύσει πνευματικές λαστιχένιες διαδικασίες προδιαγραφών 80kPa STS κιγκλιδωμάτων ISO17357 |
|---|---|
| Διάμετρος | 500-4500 χιλ. |
| Μήκος | 1000-12000 χιλ. |
| Ενεργειακή απορρόφηση | 6-6473 KJ |
| Δύναμη αντίδρασης | 64-7984 KN |
| Όνομα προϊόντων | Να επιπλεύσει Yokohama κατάλληλη 50kPa 3.3*6.5M αντίσταση δακρυ'ων κιγκλιδωμάτων ISO17357 |
|---|---|
| Πρότυπα | PIANC, ISO17357-1: 2014 |
| Αγωγιμότητα θερμότητας | =<0.034 |
| Σκληρότητα | 60±10 ακτή Α ή αίτημα του πελάτη |
| Επιμήκυνση | ≥400 |
| Όνομα προϊόντων | PIANC & ISO17357 τυποποιημένη πνευματική λαστιχένια θαλάσσια ασφάλεια δικτύου αλυσίδων ροδών κιγκλιδ |
|---|---|
| Υλικό | Καλύτερη ποιότητα NR, NBR, SR |
| Χρώμα | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
| Diameter | 500mm - 4,500mm |
| Μήκος | 1,000mm - 12,000mm |