| Όνομα προϊόντος | Υποβρύχια φτερά |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Προσαρμοσμένο, αρχικό εργοστάσιο |
| Εφαρμογή | Προκυμαία |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ ανώτατου επιπέδου |
| Όνομα προϊόντος | Υποβρύχια φτερά |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Προσαρμοσμένο, αρχικό εργοστάσιο |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ ανώτατου επιπέδου |
| Πίεση | 50 kPa ~ 80 kPa |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Advantage | Customized, Original Factory |
| Material | Top Level Natural Rubber |
| Warranty | 36 Months |
| Application | Submarine Dock |
| Όνομα προϊόντων | ISO17357 επικυρωμένο D3.3M Hydropneumatic υποβρύχιο αντίβαρο χρώματος κιγκλιδωμάτων μαύρο |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή πυκνότητα NR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Διάμετρος | 1700mm4500mm |
| Μήκος | 5500mm12000mm |
| Όνομα προϊόντων | Υποβρύχιο Αμερικανικός Ναυτικό iso17357-1 κιγκλιδωμάτων: 2014 μαύρη αντίσταση δακρυ'ων χρώματος D450 |
|---|---|
| Υλικό | Κορυφαίο φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | ISO17357, ISO9001 |
| Διαστάσεις | 4.5*12.0M |
| Αρχική πίεση | 50kPa |
| Όνομα προϊόντων | Υποβρύχιος πνευματικός εναντίον της σύγκρουσης κιγκλιδωμάτων τύπων Yokohama που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014, CB/T 3948-2001 |
| Techonlogy | Explosionproof, γενικό τύλιγμα, αντι-γήρανση |
| Σκληρότητα | 60±10 ακτή Α |
| Όνομα προϊόντων | Υποβρύχια κιγκλιδώματα κατάλληλο ISO17357 50kPa 3.3*6.5M θαλάσσια ασφάλεια που επιπλέει με τη βαλβίδ |
|---|---|
| Πρότυπα | PIANC, ISO17357-1: 2014 |
| Αγωγιμότητα θερμότητας | =<0.034 |
| Σκληρότητα | 50±10 ακτή Α ή αίτημα του πελάτη |
| Επιμήκυνση | ≥400 |
| Όνομα προϊόντων | Φυσικό λάστιχο 3.3M κιγκλιδωμάτων Yokohama διαδικασιών STS πρότυπα ISO17357 |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Ενίσχυση | Νάυλον σκοινί |
| Θήκη | Δίκτυο ελαστικών αυτοκινήτου αλυσίδων |
| Σειρά διαμέτρων | Από 0.5m σε 4.5m |
| Όνομα προϊόντων | 3.3*6.5M πνευματική βαλβίδα ασφάλειας κιγκλιδωμάτων ISO 173571:2014 πιστοποιημένη για STS |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλού επιπέδου φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | PIANC, ISO17357 |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πιστοποιητικό | CCS/BV SGS/ABS |
| Όνομα προϊόντων | Κιγκλιδώματα iso17357-1 Yokohama: 2014 οδηγός 3.3*6.5M φραγμός 50kPa αέρα τύπων CTN |
|---|---|
| Διάμετρος | 500-4500 χιλ. |
| Μήκος | 1000-12000 χιλ. |
| Ενεργειακή απορρόφηση | 6-6473 KJ |
| Δύναμη αντίδρασης | 64-7984 KN |