| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Material | Top Level Natural Rubber |
| Warranty | 36 Months |
| Diameter | 0.5 ~ 4.5m |
| Application | Dock |
| Ονομασία του προϊόντος | Πυραύλοι υποβρυχίων |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Προσαρμοσμένο, αρχικό εργοστάσιο |
| Υλικό | Υψηλού επιπέδου φυσικό καουτσούκ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Εφαρμογή | Υποβρύχιο Dock Fender |
| Ονομασία του προϊόντος | Πυραύλοι υποβρυχίων |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλού επιπέδου φυσικό καουτσούκ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Εφαρμογή | Υποβρύχιο Dock Fender |
| Διάμετρος | 0.5 ~ 4.5m |
| Ονομασία προϊόντος | Πυραύλοι υποβρυχίων |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Προσαρμοσμένο, αρχικό εργοστάσιο |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Διάρκεια | 1 ~ 12m |
| Εφαρμογή | Υποβρύχιο Dock Fender |
| Ονομασία προϊόντος | Πυραύλοι υποβρυχίων |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Προσαρμοσμένο, αρχικό εργοστάσιο |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Εφαρμογή | Υποβρύχιο Dock Fender |
| Διάμετρος | 0.5 ~ 4.5m |
| Όνομα προϊόντων | Hydropneumatic υποβρύχια κιγκλιδώματα iso17357-1: 2014 πρότυπα Αμερικανικού Ναυτικό με το αντίβαρο |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιότητα NR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Μέγεθος | Μέγεθος συνήθειας |
| Αρχική πίεση | 50kPa |
| Όνομα προϊόντος | Υποβρύχια φτερά |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Προσαρμοσμένο, αρχικό εργοστάσιο |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Εφαρμογή | Προκυμαία |
| Διάμετρος | 0,5 ~ 4,5m |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Advantage | Customized, Original Factory |
| Warranty | 36 Months |
| Length | 1 ~ 12m |
| Application | Dock |
| Όνομα προϊόντος | Υποβρύχια φτερά |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Προσαρμοσμένο, αρχικό εργοστάσιο |
| Εφαρμογή | Προκυμαία |
| Διάμετρος | 0,5 ~ 4,5m |
| Πίεση | 50 kPa ~ 80 kPa |
| Όνομα προϊόντος | Υποβρύχια φτερά |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Προσαρμοσμένο, αρχικό εργοστάσιο |
| Εφαρμογή | Προκυμαία |
| Διάμετρος | 0,5 ~ 4,5m |
| Εγγύηση | 36 μηνών |