| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσίας | 10 έως 15 έτη |
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία | -40°C~300°C |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα |
|---|---|
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Συσκευές | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| χαρακτηριστικό | Υλικά φιλικά προς το περιβάλλον |
| Χρήση | προστατεύστε τη βάρκα |
| Ονομασία του προϊόντος | Πνευματικό Ελαστικό Προφυλακτήρα |
|---|---|
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Ζωή υπηρεσίας | 10 έως 15 έτη |
| Χρήση | προστατεύστε τη βάρκα |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικά υλικά |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένος |
| Χρήση | προστατεύστε τη βάρκα |
| Ονομασία του προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή απορρόφηση ενέργειας |
| Εφαρμογή | Εγκατάσταση πλοίου |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα |
|---|---|
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Συσκευές | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Ζωή υπηρεσίας | 10 έως 15 έτη |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| υλικό | Επενδύσεις |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Εγγύηση | 24 Μήνες |
| Ονομασία προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Διάμετρος | 500 mm-4500 mm |
| Μορφή | Αψίδα |
|---|---|
| Συντήρηση | Χαμηλός |
| Βάρος | Φως |
| αντίσταση αντίκτυπου | Υψηλός |
| Συμπίεση | Υψηλός |
| Συσκευασία | Γυμνή συσκευασία, συσκευασία πλαισίων, συσκευασία παλετών |
|---|---|
| Υλικό | λάστιχο |
| Διάρκεια | Υψηλός |
| Συντήρηση | Χαμηλός |
| Μορφή | Κυλινδρικός |