| MOQ | 1 |
|---|---|
| Πλάτος | Προσαρμοσμένος |
| Μήκος | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Επιφάνεια | Ομαλός |
| Σχήμα | Κύλινδρο |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -40 βαθμός Κελσίου σε 80 βαθμούς Κελσίου |
| Οργανωτής κατασκευής | Καλωσορίσατε. |
| εγγύηση | 24 μήνες |
| Μέγεθος | Διάμετρος 500mm4500mm, μήκος 1000mm12000mm |
| Υλικό | Καουτσούκ |
|---|---|
| Συμπίεση | Υψηλή |
| Βάρος | Φως |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Περιοχή θερμοκρασίας | Γερά |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρος | Όπως απαιτείται |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμοσμένη σχηματοποίηση μερών φυσικού λάστιχου κιγκλιδωμάτων NR 400H τύπων Β εναντίον της σύγκρο |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιότητα NR |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή Α |
| Πιστοποίηση | ISO9001, ABS, BV |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Ύψος | 500-3000H |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Απόδοση | Άριστος |
| Εγκατάσταση | εύκολος |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| Συσκευές | Μπουλόνι, καρύδι, πλυντήριο |
| Εγκατάσταση | Εύκολα. |
| Υψόμετρο | 500-3000H |
| Όνομα προϊόντων | Νέο πιστοποιητικό κιγκλιδωμάτων CMF600D BV σχεδίου κυλινδρικό θαλάσσιο για τον προφυλακτήρα βαρκών α |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Χρώμα | Μαύρος, γκρίζος, ή όπως απαιτείται |
| Εσωτερική διάμετρος | 751000mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 1502000mm |
| Διάρκεια | Υψηλός |
|---|---|
| Ύψος | 500-3000H |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Προστασία προφυλακτήρων αποβαθρών/λιμένων/σκαφών |
| Εγκατάσταση | Εύκολα. |
|---|---|
| Διατήρηση | Χαμηλά |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Σχήμα | ΑΡΧΑ |
| Υλικό | Καουτσούκ |