| Όνομα προϊόντων | Ανώτερη σχεδίαση Πρωτοφανής προστασία Φτερά Yokohama Τιμή/Μέγεθος/Διαστάσεις |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Ενίσχυση | Ύφασμα από νάιλον κορδόνι ελαστικού πολλαπλών στρώσεων |
| Διάμετρος | 0,5m-4,5m, ή προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Αριθμό μοντέλου | HM-CMF14 |
| πρότυπο | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Χρήση | Αγκυροβόληση ή αγκυροβόληση πλοίων |
| Χρώμα | μαύρος και προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Ευελιξία | Υψηλός |
|---|---|
| Αντίκτυπος | Υψηλός |
| Γδάρσιμο | Χαμηλός |
| Πίεση | Υψηλός |
| Διάβρωση | Χαμηλός |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Β κιγκλίδωμα τύπων |
| MOQ | 1 |
| Πλάτος | Προσαρμοσμένος |
| Πάχος | Όπως απαιτείται |
| Όνομα προϊόντων | Μεγέθος μωρού Στυλ Γιόκοχαμά Τύπος Φέντερ Κατάλογος/Πιστοποιητικό |
|---|---|
| Ύφος | Συνήθεια υποστήριξης |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30°C σε 80°C |
| Μορφή | Κυλινδρικός |
| Εφαρμογή | Προστασία buffer |
| Impact Resistance | High |
|---|---|
| Abrasion Resistance | High |
| Size | Customized |
| Weight | Light |
| Temperature Range | Wide |
| Αποστροφή | 52.5%-55% |
|---|---|
| Εποχή ζωής | 15-20 χρόνια |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Εφαρμογή | Αγκυροβόληση πλοίων, λιμάνι, λιμάνι |
| Εγκατάσταση | Εύκολος |
| Ονομασία προϊόντος | Ρολ-φέντερ |
|---|---|
| Τύπος | Ρολ-φέντερ |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Εφαρμογές | Τερματικό λιμένων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό κιγκλίδωμα |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Τύπος | ISO17357-1:2014, PIANC |
| Διάμετρος | 500mm4500mm |
| Διάρκεια | 1000 mm-12000 mm |