| Ονομασία προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες για την προστασία από συγκρούσεις |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Χρώμα | Μαύρο, γκρι, λευκό ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Εσωτερική διάμετρος | 50 mm - 1000 mm |
| Διάρκεια | Απαιτήσεις των πελατών |
| Όνομα προϊόντων | Iso17357-1: 2014 πνευματικός λαστιχένιος τύπος 3300*6500MM κιγκλιδωμάτων CTN τύπος CTN |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή πυκνότητα NR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Διάμετρος | 500mm4500mm |
| Μήκος | 1000mm12000mm |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής απόδοσης κυλινδρικό πλοίο πλοίου από καουτσούκ Fender Marine Port |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής απόδοσης NR/NBR |
| Αριθμό μοντέλου | DF-C600 |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Επιμήκυνση | ≥300% |
| Όνομα προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | προστατεύστε τη βάρκα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντων | Συνήθεια Β φυσικού λάστιχου τύπων λαστιχένια ελαστικότητα ασφάλειας κιγκλιδωμάτων V500H Eco φιλική |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό NR |
| Αριθμό μοντέλου | Df-V500 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Συσκευασία | Πλαστικό Bag+Pallet |
| Όνομα προϊόντων | ISO 17357 πνευματικό Yokohama λαστιχένιο κιγκλίδωμα σκαφών κιγκλιδωμάτων θαλάσσιο επιπλέον |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| MOQ | 1 ΚΟΜΜΑΤΙ |
| Τεχνολογία | Υψηλή πίεση, αντιεκρηκτικός τύπος. Ολόκληρος-τύλιγμα |
| ονομασία προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | μαύρο |
| ΛΟΓΟ | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Εγκατάσταση πλοίου |
| Όνομα προϊόντων | 300H λαστιχένιο όζον κιγκλιδωμάτων αψίδων και UV προστασία απορρόφησης νερού αντίστασης χαμηλή |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή επίδοση NR |
| Μορφή | Β τύπος |
| Ύψος | 200mm1000mm |
| Μήκος | 10003500mm |
| Όνομα προϊόντων | Φυσικού λάστιχου συνήθειας αψίδων λαστιχένια ελαστικότητα ασφάλειας κιγκλιδωμάτων V500H Eco φιλική |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό NR |
| Αριθμό μοντέλου | Df-V500H |
| Επεξεργασία Serviceion | Σχήμα |
| Συσκευασία | παλέτα |
| Ονομασία του προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| MOQ | 1 |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |