| Όνομα προϊόντων | Έξοχο θαλάσσιο SA300H αψίδων λαστιχένιο σταθερό προφυλακτήρας λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών κιγκλι |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Df-SA300H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Δύναμη αντίδρασης | 78kN σε 1015kN |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 τυποποιημένος κυλινδρικός θαλάσσιος λαστιχένιος προφυλακτήρας αποβαθρών κιγκλιδωμάτων για |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C300 |
| Εσωτερική διάμετρος | 751000mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 1502000mm |
| Όνομα προϊόντων | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 2.0*3.5m |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Ενίσχυση | Σπειροειδές σύρμα υψηλής ελαστικότητας |
| Επιφάνεια | Ομαλός |
| Όνομα προϊόντων | ISO17357 λαστιχένια βάρκα 2.0*3.5M κιγκλιδωμάτων 80kPa Yokohama προδιαγραφών που επιπλέει |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Εκτατή δύναμη | ≥18 |
| Αρχική πίεση | 80KPa |
| Όνομα προϊόντων | Iso17357-1: 2014 λαστιχένιο πιστοποιητικό 50kPa του BV κιγκλιδωμάτων Yokohama προδιαγραφών |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή επίδοση NR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Αρχική πίεση | 50kPa |
| Όνομα προϊόντων | V500H αψίδων λαστιχένιο σκάφος αποβαθρών κιγκλιδωμάτων περιβαλλοντικό βιομηχανικό υψηλό ελαστικό θαλ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Df-V500H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| ευκαμψία | Μεγάλος |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμοσμένο σχήμα 600H ασφάλειας υλικών κιγκλιδωμάτων NR κώνων λαστιχένιο εναντίον της σύγκρουσης |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή επίδοση NR |
| Μορφή | Τύπος κώνων |
| Ύψος | 500H-2000H |
| Θερμοκρασία | -40°C-120°C |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 οικονομική υψηλής ενέργειας απορρόφηση αποβαθρών κιγκλιδωμάτων 1250H NR κυττάρων λαστιχένι |
|---|---|
| Υλικό | Έξοχο ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C1250H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή Α |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Κύκλωμα ελαστικό Fender Marine Fenders Boat Bumpers ελαστικό Fenders |
| Υψόμετρο | 400 έως 3000 MM |
| Πιστοποίηση | PIANC, DNV, ABS, BV, CCS |
| Συσκευές | Μπροστά πάνελ, Face Pad, αλυσίδα.. |
| Όνομα προϊόντος | Πνευματικό φτερό από καουτσούκ |
|---|---|
| Πρότυπο | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | προστατεύστε τη βάρκα |
| Χαρακτηριστικό | Εύκαμπτη λειτουργία |