| Όνομα προϊόντων | Υψηλής ενέργειας ναυτικό φυσικού λάστιχου κιγκλιδωμάτων αποβαθρών κιγκλιδωμάτων βαρκών ρυμουλκών απο |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό φυσικό λάστιχο |
| Χρώμα | Requirments των μαύρων πελατών |
| Μορφή | Κυλινδρικός |
| Διάρκεια ζωής | 15-20 έτη |
| Όνομα προϊόντων | Κυλινδρικό κιγκλιδωμάτων ναυτικό προφυλακτήρων κιγκλιδωμάτων αποβαθρών λαστιχένιο για την αποβάθρα σ |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Ύφος σχεδίου | Αποβάθρα |
| Τύπος μετάλλων | Q235 HDG |
| Χρώμα | Μαύρος (περισσότερος χρωματίζει προαιρετικό) |
| Όνομα προϊόντων | Κυλινδρικό θαλάσσιο κιγκλιδωμάτων μαύρο μέγεθος συνήθειας σκαφών αποβαθρών βαρκών προφυλακτήρων χρώμ |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Χρώμα | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένος |
| Ποιότητα | Ανώτερος |
| Όνομα προϊόντων | PIANC&ISO τυποποιημένη κυλινδρική θαλάσσια ζωή υπηρεσιών κιγκλιδωμάτων βαρέων καθηκόντων μακριά για |
|---|---|
| Υλικό | Άριστο φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C1200 |
| Πρότυπα | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα (ο Μαύρος και το γκρι είναι πιό popupar) |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 τυποποιημένος κυλινδρικός θαλάσσιος λαστιχένιος προφυλακτήρας αποβαθρών κιγκλιδωμάτων για |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C300 |
| Εσωτερική διάμετρος | 751000mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 1502000mm |
| Ονομασία προϊόντος | Κυλινδρικά θαλάσσια θαλάσσια αποβάθρα |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | DF-C300 |
| Εσωτερική διάμετρος | 75-1000 χιλιοστά |
| Εξωτερική διάμετρος | 1502000mm |
| Ονομασία προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 16 MPA |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Συσκευή | Πλαστική Σακούλα+Παλέτα |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Όνομα προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα κυττάρων |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| Υψος | 400 έως 3000 MM |
| Αξεσουάρ | Μπροστά πάνελ, Face Pad, αλυσίδα.. |
| COem επιτρεπόμενος | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα κυττάρων |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| Υψος | 400 έως 3000 MM |
| Χρήση | Σκάφος, αποβάθρα, λιμάνι, λιμάνι, προβλήτα |
| Αξεσουάρ | Μπροστά πάνελ, Face Pad, αλυσίδα.. |