| Όνομα προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Εφελκυστική αντοχή | ≥ 16 MPA |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Όνομα προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Εφελκυστική αντοχή | ≥ 16 MPA |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Όνομα προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Εφελκυστική αντοχή | ≥ 16 MPA |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Όνομα προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Εφελκυστική αντοχή | ≥ 16 MPA |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| Συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος | Κωνικά ελαστικά φτερούγα θαλάσσια ελαστικά φτερούγα κυλινδρικά ελαστικά φτερούγα |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Μέρος | κιγκλίδωμα αποβαθρών |
| Υψόμετρο | 2000 mm έως 5000 mm |
| εκτιμημένη εκτροπή | 70% - 72% |
| Όνομα προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Εφελκυστική αντοχή | ≥ 16 MPA |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Όνομα προϊόντων | Αξία/Κατάλογο P50 για πλοία |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Λέξη κλειδί | Πνευματικό κιγκλίδωμα |
| χρώμα | Μαύρο, κόκκινο, μπλε, πράσινο κ.λπ. |
| Πίεση εργασίας | 50kPa, 80kPa |
| Ονομασία προϊόντος | Ρολεμικές φτερούγες για πλοία Αντισυγκρούσεις Ρολεμικές φτερούγες από καουτσούκ για πόντον |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής πυκνότητας |
| Τύπος | Επικεφαλίδα |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Εφελκυστική αντοχή | ≥ 16 MPA |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Όνομα προϊόντων | Νέο πιστοποιητικό κιγκλιδωμάτων CMF600D BV σχεδίου κυλινδρικό θαλάσσιο για τον προφυλακτήρα βαρκών α |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Χρώμα | Μαύρος, γκρίζος, ή όπως απαιτείται |
| Εσωτερική διάμετρος | 751000mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 1502000mm |