| Χαρακτηριστικά | Προστασία από τις συγκρούσεις, αντοχή |
|---|---|
| Τύπος | Εγκατασταθείσα στο λιμάνι ελαστική φτερούγα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| υλικό | Υψηλής απόδοσης φυσικό καουτσούκ |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Όνομα προϊόντων | 50kPa αποβάθρα που επιπλέει τη λαστιχένια προσόρμιση βαρκών αποβαθρών κιγκλιδωμάτων ISO17357 τυποποι |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο καλής ποιότητας |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Μέρος | Δίκτυο ελαστικών αυτοκινήτου αλυσίδων |
| Αρχική πίεση | 50KPa ή 80KPa |
| Ονομασία προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 16 MPA |
| Συσκευή | Πλαστική Σακούλα+Παλέτα |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Ονομασία προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 16 MPA |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Συσκευή | Πλαστική Σακούλα+Παλέτα |
| Όνομα προϊόντων | Βαρέων καθηκόντων αποβαθρών λαστιχένια κιγκλιδωμάτων Δ μορφής πρόσδεση αγκυροβολίων κιγκλιδωμάτων τύ |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Τύπος | Τύπος Δ |
| Πρότυπα | PIANC 2014 |
| Lifespon | 20 έτη |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 τυποποιημένος κυλινδρικός θαλάσσιος λαστιχένιος προφυλακτήρας αποβαθρών κιγκλιδωμάτων για |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C300 |
| Εσωτερική διάμετρος | 751000mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 1502000mm |
| Διάρκεια | Υψηλός |
|---|---|
| Συντήρηση | Χαμηλός |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πάχος | Όπως απαιτείται |
| Απόδοση | Άριστος |
| Όνομα προϊόντων | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών σκαφών για την προσόρμιση βαρκών με την αλυσίδα και το ελ |
|---|---|
| Μέρος | Κιγκλίδωμα STS |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Μήκος | 500mm12000mm |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Color | Black or Customized |
| Χαρακτηριστικά | Μακροζωία και Δυνατότητα |
|---|---|
| Τύπος | Β κιγκλίδωμα τύπων |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Μακροχρόνιο φυσικό καουτσούκ |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |