| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Color | Black or Customized |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Ονομασία προϊόντος | Πυραύλοι υποβρυχίων |
|---|---|
| Υλικό | Κορυφαίο φυσικό λάστιχο |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Διάμετρος | 0.5 ~ 4.5m |
| Εφαρμογή | Υποβρύχιο Dock Fender |
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Προδιαγραφή καουτσούκ | ΑΣTM D2000, SAE J200 |
| Ειδικότητα | Υψηλή τιμή E/R.H, ανθεκτική στην φθορά |
| Δυναμικότητα | 10T-40T |
| Δείγμα | Όπως ζητήθηκε |
| Όνομα προϊόντος | Φτερά με κυλίνδρους |
|---|---|
| Υλικό | NBR |
| Συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογές | Τερματικός σταθμός |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Χαρακτηριστικό | Εξαιρετική οριζόντια σταθερότητα |
| Χαρακτηριστικά | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέρος | Εγκατασταθείσα στο λιμάνι ελαστική φτερούγα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ κατηγορίας Α |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Όνομα προϊόντος | Φτερά με κυλίνδρους |
|---|---|
| Υλικό | NBR |
| Συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογές | Τερματικός σταθμός |
| Χαρακτηριστικά | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέρος | Εγκατασταθείσα στο λιμάνι ελαστική φτερούγα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ κατηγορίας Α |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Όνομα προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| εφαρμογή | Λιμάνι |
| Χρήση | προστατεύστε τη βάρκα |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ονομασία του προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Σφιχτότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Χρώμα | μαύρος και προσαρμοσμένος |