| Ονομασία προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Σφιχτότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| υλικό | Επενδύσεις |
| Διάμετρος | 500 mm-4500 mm |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Όνομα προϊόντος | Κωνικά ελαστικά φτερούγα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανική βάρκα λιμένων αποβαθρών |
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό φυσικό λάστιχο |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολος να χειριστεί |
| Όνομα προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Εφελκυστική αντοχή | ≥ 16 MPA |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Όνομα προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Πρότυπο | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέρος | Μεντεσές |
| Πακέτο | Ξύλινη παλέτα, Ξύλινη θήκη |
| Ονομασία του προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Τύπος | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντων | Αποβαθρών προστασίας κυττάρων λαστιχένια κιγκλιδωμάτων 800H δακρυ'ων θαλάσσια βάρκα βαθμού αντίσταση |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Σκληρότητα | 20-90 ακτή-α ή IRHD |
| Δείγματα | Ελεύθερα παρεχόμενος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Waterpoof/ακτίνα-απόδειξη/αντι γήρανση |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Διάμετρος | 500 mm-4500 mm |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Όνομα προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Εφελκυστική αντοχή | ≥ 16 MPA |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| Συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Τύπος | Κυλινδρικός |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Color | Black or Customized |