| Ονομασία προϊόντος | Κωνικά ελαστικά φτερούγα |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Μέρος | κιγκλίδωμα αποβαθρών |
| Ύψος | 500 mm έως 2000 mm |
| εκτιμημένη εκτροπή | 70% - 72% |
| Ονομασία του προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Λιμάνι |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Χρήση | Αγκυροβόληση ή αγκυροβόληση πλοίων |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Χρώμα | Μαύρο και προσαρμοσμένο |
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Όνομα προϊόντος | Υποβρύχια φτερά |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Προσαρμοσμένο, αρχικό εργοστάσιο |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ ανώτατου επιπέδου |
| Πίεση | 50 kPa ~ 80 kPa |
| Όνομα προϊόντος | Β κιγκλίδωμα τύπων |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιότητα NR |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέρος | προφυλακτήρας αποβάθρας |
| Όνομα προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Πρότυπο | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέρος | μεντεσές |
| πακέτο | Ξύλινη παλέτα, Ξύλινη θήκη |
| Όνομα προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
|---|---|
| Αποτελεσματικό μήκος | 1 ~ 6.5m |
| Χρήση | Αποφυγή σύγκρουσης |
| Χαρακτηριστικό | Εύκολο στην εγκατάσταση και χειρισμό ελαφρού βάρους |
| Στρώμα | 5 ~ 10 στρώσεις |
| Όνομα προϊόντος | Φτερά με κυλίνδρους |
|---|---|
| Υλικό | NBR |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Χρήση | Αγκυροβόληση ή αγκυροβόληση πλοίων |
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικό και ανθεκτικό |
| Πυκνότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| Όνομα προϊόντων | NBR/NR θαλάσσιος προφυλακτήρας αποβαθρών αντίστασης δακρυ'ων κιγκλιδωμάτων 1200H PIANC2002 κώνων λασ |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής πυκνότητας |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Επιμήκυνση | ≥300% |
| Πιστοποίηση | PIANC2002, ISO, SGS |