| Όνομα προϊόντων | 300H Δ τύπων λαστιχένιος κιγκλιδωμάτων μαύρος χρώματος προφυλακτήρας λιμένων αποβαθρών ένδυση-αντίστ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Df-D300H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| ευκαμψία | Μεγάλος |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Χρήση | Αγκυροβόληση ή αγκυροβόληση πλοίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικό και ανθεκτικό |
| Όνομα | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα κυττάρων |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολα. |
| Συσκευή | Παλέτα ή Προσαρμοσμένη |
| Αποστολή | Εξπρές/Αεροπορικές γραμμές/Με τη θάλασσα |
| Αποστροφή | 520,5% - 55% |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 Β θαλάσσιο V500H τύπων σταθερό προφυλακτήρας λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Df-V500H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Δύναμη αντίδρασης | 78kN σε 1015kN |
| Όνομα προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικά υλικά |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένος |
| Χρήση | προστατεύστε τη βάρκα |
| Ονομασία προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Διάρκεια | 1000 mm-12000 mm |
| Συσκευές | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Τύπος | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Όνομα προϊόντων | NBR 70 λαστιχένια ένδυση κιγκλιδωμάτων αψίδων τύπων Β - ανθεκτικό θαλάσσιο κιγκλίδωμα αποβαθρών ασφά |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Χρώμα | Μαύρο, γκρίζο… κ.λπ. |
| Σκληρότητα | 65 +/- 5 ακτή Α |
| Πυκνότητα | 2.3 ~3,9 g/cm3 |
| Ονομασία προϊόντος | Σύστηματα κυλινδρικών θαλάσσιων φτερωτών φτερωτών θαλάσσιων αγκυροβολιών και φτερωτών πλοίων |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Χρώμα | Μαύρο, γκρι, λευκό ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Εσωτερική διάμετρος | 75 mm - 1000 mm |
| Διάρκεια | Απαιτήσεις των πελατών |
| Ονομασία προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες Σύστηματα φτερούγων πλοίων και φορτηγών πλοίων |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Χρώμα | Μαύρο, γκρι, λευκό ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Εσωτερική διάμετρος | 75 mm - 1000 mm |
| Διάρκεια | Απαιτήσεις των πελατών |
| Όνομα προϊόντος | Κωνικά ελαστικά φτερούγα |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό φυσικό λάστιχο |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική βάρκα λιμένων αποβαθρών |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολος να χειριστεί |