| Όνομα προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
|---|---|
| Χρήση | Αποφυγή σύγκρουσης |
| Χαρακτηριστικό | Εύκολο στην εγκατάσταση και χειρισμό ελαφρού βάρους |
| Στρώμα | 5 ~ 10 στρώσεις |
| Χρώμα | Κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Όνομα προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
|---|---|
| Χρήση | Αποφυγή σύγκρουσης |
| Στρώμα | 5 ~ 10 στρώσεις |
| Χρώμα | Κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Χαρακτηριστικό | Εύκολο στην εγκατάσταση και χειρισμό ελαφρού βάρους |
| Ονομασία προϊόντος | Ανεμόπνευμα υποβρύχιο Ανεμόπνευμα σκάφος |
|---|---|
| Υλικό | Σφουγγάρι κλειστών κυττάρων, ενισχυτικό νάιλον, δέρμα πολυουρεθάνου |
| Χρώμα | Κλορ. |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Διάρκεια | 500mm9000mm |
| Ονομασία προϊόντος | Εύα πλωτή φούσκα φεντερ με υψηλή απόδοση και πιστοποιητικό ISO |
|---|---|
| Υλικό | Σφουγγάρι κλειστών κυττάρων, ενισχυτικό νάιλον, δέρμα πολυουρεθάνου |
| Χρώμα | Κλορ. |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Διάρκεια | 500mm9000mm |
| Όνομα προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
|---|---|
| Αποτελεσματικό μήκος | 1 ~ 6.5m |
| Χρήση | Αποφυγή σύγκρουσης |
| Χρώμα | Κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Χαρακτηριστικό | Εύκολο στην εγκατάσταση και χειρισμό ελαφρού βάρους |
| Ονομασία του προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
|---|---|
| Effective Length | 1~6.5m |
| Υλικό | ΕΥΑ και πολυουρεθάνιο |
| Color | Red, Black, Yellow |
| Ειδικότητα | Εύκολη εγκατάσταση και χειρισμός |
| Όνομα προϊόντων | Θαλάσσιο κιγκλίδωμα 2.5*5.5M αφρού αποβαθρών επιπλέον βιομηχανική ενέργεια - απορροφώντας μαύρο χρώμ |
|---|---|
| Υλικό | PU αφρός, εσωτερικός σωλήνας, νάυλον ενίσχυση, δέρμα πολυουρεθάνιου |
| Αριθμό μοντέλου | DF-2.5*5.5M |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Σκληρότητα | 75-95 ακτή Α |
| Όνομα προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
|---|---|
| Αποτελεσματικό μήκος | 1 ~ 6.5m |
| Υλικό | EVA και πολυουρεθάνη |
| Χρώμα | Κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Χαρακτηριστικό | Εύκολο στην εγκατάσταση και χειρισμό ελαφρού βάρους |
| Όνομα προϊόντων | Ανθεκτικό χρήσης κλειστό η Eva κυττάρων γεμισμένο αφρός κιγκλίδωμα αφρού κιγκλιδωμάτων επιπλέον |
|---|---|
| Υλικό | Αφρός της EVA, πολυουρεθάνιο, νάυλον σκοινιά |
| Αριθμό μοντέλου | DF-2.0*3.5M |
| Τεχνολογία | Φόρμα και εξώθηση |
| Διάμετρος | 500mm4500mm |
| Ονομασία προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
|---|---|
| αποτελεσματικό μήκος | 1 έως 6,5 μέτρα |
| Υλικό | ΕΥΑ και πολυουρεθάνιο |
| Χρώμα | Κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Χρήση | Αποφυγή σύγκρουσης |