| Όνομα προϊόντων | Πολυουρεθάνιου επίπλευσης γεμισμένη αφρός λαστιχένια πλευστότητα δεικτών κιγκλιδωμάτων θαλάσσια στερ |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικός PU αφρός, εσωτερικός σωλήνας, νάυλον ενίσχυση, δέρμα πολυουρεθάνιου |
| Κύκλος ζωής | περισσότερο από 8 έτη |
| OEM& ODM | Διαθέσιμος |
| Επιθεώρηση τρίτου | Υποστηριγμένος |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο, EVA, κ.λπ. |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γιοτ, κρουαζιερόπλοια, μαζικό φορτίο, Ship-to-ship μεταφορά |
| Μέρος | Θαλάσσιο κιγκλίδωμα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή ως απαιτήσεις του πελάτη |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Ονομασία προϊόντος | Πυρηνική αφρόκρεμα γεμάτη πλωτή πλωτή ατμοσφαιρική προστασία |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικός PU αφρός, εσωτερικός σωλήνας, νάυλον ενίσχυση, δέρμα πολυουρεθάνιου |
| Τύπος | Επιπλέον κιγκλίδωμα |
| Μέρος | Πλακέτες από αφρό |
| Επιμήκυνση | ≥350% |
| Ονομασία του προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
|---|---|
| αποτελεσματικό μήκος | 1 έως 6,5 μέτρα |
| Χρήση | Αποφυγή σύγκρουσης |
| υλικό | ΕΥΑ και πολυουρεθάνιο |
| Χρώμα | Κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Όνομα προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
|---|---|
| Αποτελεσματικό μήκος | 1 ~ 6.5m |
| Material | EVA and Polyurethane |
| Χρώμα | Κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Χρήση | Αποφυγή σύγκρουσης |
| Όνομα προϊόντων | Κλειστά πολυουρεθάνιο κυττάρων κιγκλιδώματα 2500mm*4000mm αφρού αφρού επιπλέοντα για το σκάφος αποβα |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - αφρός της ποιοτικής EVA, πολυουρεθάνιο |
| Τύπος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Μέρος | Κιγκλίδωμα λιμένων |
| Όνομα προϊόντων | PU EVA κιγκλιδωμάτων αφρού φρουράς θάλασσας αποβαθρών επιπλέον ζωηρόχρωμο ναυτικό που επιπλέει 1500* |
|---|---|
| Εσωτερικός | Κλειστός η EVA αφρός |
| Ενίσχυση | Νάυλον ύφασμα σκοινιού |
| Κάλυψη | Πολυουρεθάνιο, PU |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Ονομασία προϊόντος | Στερεά σταθερά προφυλακτήρια EVA γεμάτα αφρό για ναυτιλιακά σκάφη |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικός PU αφρός, εσωτερικός σωλήνας, νάυλον ενίσχυση, δέρμα πολυουρεθάνιου |
| Τύπος | Επιπλέον κιγκλίδωμα |
| Διάμετρος | 0.5M4.5M |
| Διάρκεια | 1.0m-12m |
| Όνομα προϊόντων | Χαμηλή τιμή υψηλή - ποιοτικό να επιπλεύσει πρότυπα του ISO κάλυψης πολυουρεθάνιου κιγκλιδωμάτων αφρο |
|---|---|
| Inner | EVA Closed Cell Foam |
| Ενίσχυση | Ύφασμα από νάιλον κορδόνι |
| Κάλυψη | Πολυουρεθάνιο, PU |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Όνομα προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
|---|---|
| Αποτελεσματικό μήκος | 1 ~ 6.5m |
| Χρήση | Αποφυγή σύγκρουσης |
| Χαρακτηριστικό | Εύκολο στην εγκατάσταση και χειρισμό ελαφρού βάρους |
| Στρώμα | 5 ~ 10 στρώσεις |