| Όνομα προϊόντων | τυποποιημένη HDG 3.3m*6.5m θαλάσσια επιπλέουσα γεμισμένη αφρός φλάντζα κιγκλιδωμάτων ISO9001 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-3.3m*6.5m |
| Τύπος | Επιπλέον κιγκλίδωμα |
| Δύναμη αντίδρασης | 54kN σε 7353kN |
| Ενεργειακή απορρόφηση | 3.8kn-Μ στο 7720kn-μ |
| Ονομασία του προϊόντος | Κωνικά ελαστικά φτερούγα |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό φυσικό λάστιχο |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Επέκταση | ≥ 300% |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Ονομασία του προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Τύπος | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντων | 3.3*6.5M Yokohama βαλβίδα ασφάλειας κιγκλιδωμάτων ISO 173571:2014 επικυρωμένη για STS |
|---|---|
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014, CB/T 3948-2001 |
| Techonlogy | Explosionproof, γενικό τύλιγμα, αντι-γήρανση |
| Σκληρότητα | 60±10 ακτή Α |
| Επιμήκυνση | ≥400 |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 οικονομική υψηλής ενέργειας απορρόφηση αποβαθρών κιγκλιδωμάτων 1250H NR κυττάρων λαστιχένι |
|---|---|
| Υλικό | Έξοχο ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C1250H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή Α |
| Όνομα προϊόντων | ISO17357 επικυρωμένο D3.3M Hydropneumatic υποβρύχιο αντίβαρο χρώματος κιγκλιδωμάτων μαύρο |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή πυκνότητα NR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Διάμετρος | 1700mm4500mm |
| Μήκος | 5500mm12000mm |
| Όνομα προϊόντων | Να επιπλεύσει προστασίας απομονωτών αποβαθρών προσόρμιση λιμένων πιστοποιητικών ABS κιγκλιδωμάτων D3 |
|---|---|
| Υλικό | PU αφρός, εσωτερικός σωλήνας, νάυλον ενίσχυση, δέρμα πολυουρεθάνιου |
| Μορφή | Κυλινδρικός |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Μήκος | 500mm9000mm |
| Όνομα προϊόντων | να επιπλεύσει 1.5*3.0M γκρίζα ένδυση ναυτικού κιγκλιδωμάτων αφρού - ανθεκτική κάλυψη πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| Υλικό | PU αφρός, εσωτερικός σωλήνας, νάυλον ενίσχυση, δέρμα πολυουρεθάνιου |
| Μέρος | Προφυλακτήρας αποβαθρών |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Μορφή | Κυλινδρικός |
| Όνομα προϊόντων | Βαρέων καθηκόντων επιπλέον κιγκλίδωμα 700x1500 PIACN τυποποιημένο 100% αφρού περιβαλλοντικό |
|---|---|
| Υλικό | Αφρός PU υψηλής πυκνότητας, Δέρμα πολυουρεθάνης |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| Επιμήκυνση | ≥350% |
| Πιστοποίηση | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS etc |
| Product Name | Polyurethane Foam Boat Dock Fender Cylindrical Dia 1200mm*2000mm for Dock Protection |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή πυκνότητα EVA |
| Αριθμό μοντέλου | DF-1200mm*2000mm |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Διάμετρος | 500mm4500mm |