| Όνομα προϊόντος | Κωνικά ελαστικά φτερούγα |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό φυσικό λάστιχο |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική βάρκα λιμένων αποβαθρών |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολος να χειριστεί |
| Πιστοποίηση | PIANC, ABS, DNV |
| Όνομα προϊόντος | Πνευματικό φτερό από καουτσούκ |
|---|---|
| Πρότυπο | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | προστατεύστε τη βάρκα |
| Χαρακτηριστικό | Εύκαμπτη λειτουργία |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Χαρακτηριστικό | Εξαιρετική οριζόντια σταθερότητα |
| Όνομα προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα κυττάρων |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| Υψος | 400 έως 3000 MM |
| COem επιτρεπόμενος | Ναί |
| Χρήση | Σκάφος, αποβάθρα, λιμάνι, λιμάνι, προβλήτα |
| Όνομα προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| εφαρμογή | Λιμάνι |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα |
|---|---|
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Πίεση | 50kPa, 80kPa |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευές | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα |
|---|---|
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευές | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| χαρακτηριστικό | Υλικά φιλικά προς το περιβάλλον |
| Ονομασία προϊόντος | Αξιόπιστα κυλινδρικά θαλάσσια φτερούγα φτερούγα ρυμουλκούμενου πλοίου φτερούγα καουτσούκ |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής απόδοσης NR/NBR |
| Αριθμό μοντέλου | DF-C500 |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Επέκταση | ≥300% |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Χαρακτηριστικό | Εξαιρετική οριζόντια σταθερότητα |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής απόδοσης κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Χρώμα | Μαύρο, γκρι, λευκό ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Εσωτερική διάμετρος | 70 mm - 1000 mm |
| Διάρκεια | Απαιτήσεις των πελατών |