| Ονομασία προϊόντος | Κίνα Φαρμακείο Κωνικό σχήμα ελαστικών φτερωτών Κωνικά ελαστικά προφυλακτήρες |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Μέρος | κιγκλίδωμα αποβαθρών |
| Υψόμετρο | 100 mm έως 5000 mm |
| εκτιμημένη εκτροπή | 70% - 72% |
| Όνομα προϊόντος | Κωνικά ελαστικά φτερούγα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανική βάρκα λιμένων αποβαθρών |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολος να χειριστεί |
| Πιστοποίηση | PIANC, ABS, DNV |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Όνομα προϊόντος | Πνευματικό φτερό από καουτσούκ |
|---|---|
| Πρότυπο | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | προστατεύστε τη βάρκα |
| Χαρακτηριστικά | Ακατάπαυστη Αξιοζωή |
|---|---|
| Τύπος | Ελαστικός φτερωτήρας τύπου V |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας φυσικό καουτσούκ |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Χαρακτηριστικά | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέρος | Εγκατασταθείσα στο λιμάνι ελαστική φτερούγα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ κατηγορίας Α |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Ονομασία προϊόντος | Κωνικά ελαστικά φτερούγα Πίνακα ελαστικά φτερούγα Πλωτά πνευματικά ελαστικά φτερούγα |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Μέρος | κιγκλίδωμα αποβαθρών |
| Υψόμετρο | 1000 mm έως 6000 mm |
| εκτιμημένη εκτροπή | 70% - 72% |
| Ονομασία προϊόντος | Κωνικά καουτσούκ Fenders Κωνικά σχήμα καουτσούκ προφυλακτήρες Κωνικά σχήμα διαυγές καουτσούκ προφυλα |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Μέρος | κιγκλίδωμα αποβαθρών |
| Υψόμετρο | 100mm 2000mm |
| εκτιμημένη εκτροπή | 70% - 72% |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλότερος Τύπος D Fenders Προστατευτές σωρούς Quay Wall Fenders καουτσούκ fender |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-D100H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| Ονομασία προϊόντος | Εύα πλωτή φούσκα Fender Ναυτικό πλοίο Πολυουρεθάνιο Πολυουρεΐνη ελαστικό Fender |
|---|---|
| Υλικό | Σφουγγάρι κλειστών κυττάρων, ενισχυτικό νάιλον, δέρμα πολυουρεθάνου |
| Χρώμα | Κλορ. |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Διάρκεια | 500mm9000mm |
| Ονομασία προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Χρήση | Λειτουργίες αγκυροβολίας |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευές | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Εφαρμογή | προκυμαία |