| Χαρακτηριστικά | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέρος | Εγκατασταθείσα στο λιμάνι ελαστική φτερούγα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ κατηγορίας Α |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Ονομασία προϊόντος | Καινοτόμοι Φέρτες Τύπου D Κωνικοί Φέρτες Άξονες Φέρτες Κυτταρικές Φέρτες Ρουτίνου Φέρτες ρυμουλκούμε |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-D500H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| ονομασία προϊόντος | Υδροπνευματική υποβρύχια ελαστική ελαστική υποβρύχια ελαστική 50kpa τύπος άγκυρας αποβάθρας |
|---|---|
| Υλικό | Κορυφαίο φυσικό λάστιχο |
| Τύπος | ISO17357, ISO9001 |
| Μέγεθος | 4.5*12.0M |
| Αρχική πίεση | 50 kPa |
| Όνομα προϊόντων | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών σκαφών για την προσόρμιση βαρκών με την αλυσίδα και το ελ |
|---|---|
| Μέρος | Κιγκλίδωμα STS |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Μήκος | 500mm12000mm |
| Χαρακτηριστικά | Άριστη αντίσταση αντίκτυπου |
|---|---|
| Τύπος | Ελαστικός φτερωτήρας τύπου V |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας φυσικό καουτσούκ |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Χαρακτηριστικά | Β κιγκλίδωμα τύπων |
|---|---|
| Τύπος | Ελαστικός φτερωτήρας τύπου V |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας φυσικό καουτσούκ |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Χαρακτηριστικά | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέρος | Εγκατασταθείσα στο λιμάνι ελαστική φτερούγα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ κατηγορίας Α |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Όνομα προϊόντος | Κωνικά ελαστικά φτερούγα |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό φυσικό λάστιχο |
| Επιμήκυνση | ≥ 300% |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική βάρκα λιμένων αποβαθρών |
| Όνομα προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| εφαρμογή | Λιμάνι |
| Χρήση | προστατεύστε τη βάρκα |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ονομασία προϊόντος | Κίνα Κωνικό ελαστικό Fenders ελαστικό Dock Fender Marine ελαστικό Fender |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Μέρος | κιγκλίδωμα αποβαθρών |
| Υψόμετρο | 1000 mm έως 3000 mm |
| εκτιμημένη εκτροπή | 70% - 72% |