| Όνομα προϊόντων | ISO17357 & λαστιχένιο κιγκλίδωμα 4.5*9.0M PIANC2002 Yokohama θαλάσσιο να επιπλεύσει CTN |
|---|---|
| Υλικό | Κορυφαίο φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| Μέρος | Κιγκλίδωμα STS |
| Πιστοποιητικό | ABS, RS, BV, LR, DNV |
| Όνομα προϊόντων | NBR/NR λαστιχένιος αψίδων λαστιχένιος προφυλακτήρας αντίστασης δακρυ'ων κιγκλιδωμάτων προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή πυκνότητα NR |
| Τύπος | Κανονικός |
| Λογότυπο | Το προσαρμοσμένο λογότυπο δέχεται |
| Μέγεθος | Μέγεθος συνήθειας |
| Όνομα προϊόντων | 100% περιβαλλοντική βιομηχανική ενέργεια κιγκλιδωμάτων αψίδων λαστιχένια - απορροφώντας μαύρο χρώμα |
|---|---|
| Τύπος | Αψίδα Β τύπος |
| Μήκος | 10003500mm |
| Ύψος | 200mm1000mm |
| Πιστοποιητικό | ΤΟ CCS.ABS.BV.GL.DN V.LR |
| Όνομα προϊόντων | Φυσικού λάστιχου κυττάρων λαστιχένια κιγκλιδωμάτων μαύρη χρώματος cOem προστασία γήρανσης υπηρεσιών |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή πυκνότητα NR/NBR |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C1700H |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή Α |
| Επιμήκυνση | ≥300% |
| Ονομασία προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Λιμάνι |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Ονομασία προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Συσκευές | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Διάρκεια | 1000 mm-12000 mm |
| Όνομα προϊόντων | Λαστιχένια συνήθεια κιγκλιδωμάτων κώνων υπηρεσιών cOem που φορμάρει το βαρέων καθηκόντων αντι κιγκλί |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο αντι γήρανσης |
| Αριθμό μοντέλου | Df-CRF1000 |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Χρήση | Βιομηχανικός απορροφητής κλονισμού πρόσδεσης |
| Ονομασία προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες για την προστασία από συγκρούσεις |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Χρώμα | Μαύρο, γκρι, λευκό ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Εσωτερική διάμετρος | 50 mm - 1000 mm |
| Διάρκεια | Απαιτήσεις των πελατών |
| Όνομα προϊόντων | Iso17357-1: 2014 πνευματικός λαστιχένιος τύπος 3300*6500MM κιγκλιδωμάτων CTN τύπος CTN |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή πυκνότητα NR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Διάμετρος | 500mm4500mm |
| Μήκος | 1000mm12000mm |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής απόδοσης κυλινδρικό πλοίο πλοίου από καουτσούκ Fender Marine Port |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής απόδοσης NR/NBR |
| Αριθμό μοντέλου | DF-C600 |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Επιμήκυνση | ≥300% |