| Όνομα προϊόντων | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα iso17357-1 Yokohama: 2014 η τεχνολογία στέλνει 2.5*4.0M CTN |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή πυκνότητα NR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Διάμετρος | 500mm4500mm |
| Μήκος | 1000mm12000mm |
| Όνομα προϊόντων | ISO17357 & πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα 4.5*9.0M PIANC2002 θαλάσσιο να επιπλεύσει CTN |
|---|---|
| Διάμετρος | 500-4500 χιλ. |
| Μήκος | 1000-12000 χιλ. |
| Ενεργειακή απορρόφηση | 6-6473 KJ |
| Δύναμη αντίδρασης | 64-7984 KN |
| Όνομα προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα κυττάρων |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| Υψος | 400 έως 3000 MM |
| Πιστοποίηση | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Αξεσουάρ | Μπροστά πάνελ, Face Pad, αλυσίδα.. |
| Όνομα προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα κυττάρων |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| Υψος | 400 έως 3000 MM |
| Χρήση | Σκάφος, αποβάθρα, λιμάνι, λιμάνι, προβλήτα |
| Αξεσουάρ | Μπροστά πάνελ, Face Pad, αλυσίδα.. |
| Όνομα προϊόντων | 50Kpa επιπλέοντας το λαστιχένιο κιγκλίδωμα Yokohama πνευματικό για την πώληση |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Αρχική πίεση | 50kPa, 80kPa |
| Ονομασία προϊόντος | PIANC 2002 Marine Mooring Cell Rubber Fender Προφυλακτήρας με Ατσάλινο Μπροστινό Πλαίσιο |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας NR/NBR |
| Αριθμό μοντέλου | DF-C1000H |
| Δύναμη αντίδρασης | 29-4626ΚΝ |
| Ενεργειακή απορρόφηση | 4-6102KNM |
| Ονομασία προϊόντος | Κύκλωμα ελαστικών Φεντερ ελαστικών μπουφέρ Φεντερ αγκυροβολίας Φεντερ θαλάσσιων |
|---|---|
| Υλικό | Εξαιρετικό φυσικό καουτσούκ |
| Αριθμό μοντέλου | DF-C1150H |
| Τύπος | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα |
| Όνομα προϊόντων | Κώνων λαστιχένιος εύκαμπτος NBR κιγκλιδωμάτων μαύρος ναυτικός βαθμός φυσικού λάστιχου χρώματος ISO90 |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή πυκνότητα NR |
| Τύπος | Σταθερό λαστιχένιο κιγκλίδωμα |
| Λογότυπο | Το προσαρμοσμένο λογότυπο δέχεται |
| Χρήση | Για το σκάφος που ελλιμενίζει ή που προσορμίζει |
| Ονομασία προϊόντος | Κωνικά ελαστικά φτερούγα Σταθερά ελαστικά φτερούγα Κωνικά ελαστικά προφυλακτήρες |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Μέρος | κιγκλίδωμα αποβαθρών |
| Υψόμετρο | 1000 mm έως 6000 mm |
| εκτιμημένη εκτροπή | 70% - 72% |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Διάμετρος | 500 mm-4500 mm |