| Όνομα προϊόντων | Θαλάσσιο γεμισμένο αφρός κιγκλίδωμα μαξιλαριών για σκαφών το ελλιμενίζοντας κιγκλίδωμα πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Υλικό | Αφρός της EVA, πολυουρεθάνιο |
| Αριθμό μοντέλου | DF-2000mm*3500mm |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Διάμετρος | 500mm4500mm |
| Όνομα προϊόντων | Επιπλέον κιγκλίδωμα 2.0*3.5M αφρού κάλυψης πολυουρεθάνιου θαλάσσια ασφάλεια για το λιμένα αποβαθρών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-FF2.0*3.5M |
| Υλικό | Κλειστοί αφρός + πολυουρεθάνιο κυττάρων |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Μήκος | 500mm9000mm |
| Όνομα προϊόντων | Θαλάσσιο κιγκλίδωμα 2.5*5.5M αφρού αποβαθρών επιπλέον βιομηχανική ενέργεια - απορροφώντας μαύρο χρώμ |
|---|---|
| Υλικό | PU αφρός, εσωτερικός σωλήνας, νάυλον ενίσχυση, δέρμα πολυουρεθάνιου |
| Αριθμό μοντέλου | DF-2.5*5.5M |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Σκληρότητα | 75-95 ακτή Α |
| Όνομα προϊόντων | Μαύρα χρώματος θαλάσσια αφρού σκάφη βαρκών ασφάλειας επιπλεουσών αποβαθρών σημαντήρων φρουράς κιγκλι |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-1500mm*3000mm |
| Υλικό | Κλειστός η EVA αφρός κυττάρων, πολυουρεθάνιο |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Length | 500mm-9000mm |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο, EVA, κ.λπ. |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γιοτ, κρουαζιερόπλοια, μαζικό φορτίο, Ship-to-ship μεταφορά |
| Μέρος | Θαλάσσιο κιγκλίδωμα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή ως απαιτήσεις του πελάτη |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Όνομα προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
|---|---|
| Χρήση | Αποφυγή σύγκρουσης |
| Στρώμα | 5 ~ 10 στρώσεις |
| Χρώμα | Κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Χαρακτηριστικό | Εύκολο στην εγκατάσταση και χειρισμό ελαφρού βάρους |
| Όνομα προϊόντων | Βαρέων καθηκόντων επιπλέον κιγκλίδωμα 700x1500 PIACN τυποποιημένο 100% αφρού περιβαλλοντικό |
|---|---|
| Υλικό | Αφρός PU υψηλής πυκνότητας, Δέρμα πολυουρεθάνης |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| Επιμήκυνση | ≥350% |
| Πιστοποίηση | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS etc |
| Όνομα προϊόντος | Υποβρύχια φτερά |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Προσαρμοσμένο, αρχικό εργοστάσιο |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Εφαρμογή | Προκυμαία |
| Διάμετρος | 0,5 ~ 4,5m |
| Product Name | Polyurethane Foam Boat Dock Fender Cylindrical Dia 1200mm*2000mm for Dock Protection |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή πυκνότητα EVA |
| Αριθμό μοντέλου | DF-1200mm*2000mm |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Διάμετρος | 500mm4500mm |
| Product Name | Floating Foam Fender |
|---|---|
| αποτελεσματικό μήκος | 1 έως 6,5 μέτρα |
| layers | 5~10 layers |
| Υλικό | ΕΥΑ και πολυουρεθάνιο |
| Color | Red, Black, Yellow |