| Όνομα προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
|---|---|
| Χρήση | Αποφυγή σύγκρουσης |
| Χρώμα | Κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Υλικό | EVA και πολυουρεθάνη |
| Στρώμα | 5 ~ 10 στρώσεις |
| Όνομα προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
|---|---|
| Αποτελεσματικό μήκος | 1 ~ 6.5m |
| Χρήση | Αποφυγή σύγκρουσης |
| Χαρακτηριστικό | Εύκολο στην εγκατάσταση και χειρισμό ελαφρού βάρους |
| Στρώμα | 5 ~ 10 στρώσεις |
| Όνομα προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
|---|---|
| Αποτελεσματικό μήκος | 1 ~ 6.5m |
| Χρήση | Αποφυγή σύγκρουσης |
| Χρώμα | Κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Χαρακτηριστικό | Εύκολο στην εγκατάσταση και χειρισμό ελαφρού βάρους |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Advantage | Customized, Original Factory |
| Warranty | 36 Months |
| Length | 1 ~ 12m |
| Application | Dock |
| Ονομασία του προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
|---|---|
| Effective Length | 1~6.5m |
| Υλικό | ΕΥΑ και πολυουρεθάνιο |
| Color | Red, Black, Yellow |
| Ειδικότητα | Εύκολη εγκατάσταση και χειρισμός |
| Όνομα προϊόντων | Κλειστή υψηλή πυκνότητα κυττάρων αφρού αποβαθρών προστασία σκαφών κιγκλιδωμάτων αναστολής γεμισμένη |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | DockFender |
| Υλικό | Κλειστοί αφρός + πολυουρεθάνιο κυττάρων |
| Εφαρμογή | Σκάφος - - προσόρμιση σκαφών, σκάφος για να ελλιμενίσει την προσόρμιση |
| Κύκλος ζωής | 10-15 ετών |
| Ονομασία προϊόντος | Marine Foam Filled Fender Dia 1500mm*3000mm PU EVA Closed Cell For Dock |
|---|---|
| Υλικό | Αφρός PU υψηλής πυκνότητας, Δέρμα πολυουρεθάνης |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| Επιμήκυνση | ≥350% |
| Πιστοποιητικό | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS |
| Όνομα προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Υλικό | ΝΒΡ |
| Πρότυπο | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντων | Ανθεκτικό χρήσης κλειστό η Eva κυττάρων γεμισμένο αφρός κιγκλίδωμα αφρού κιγκλιδωμάτων επιπλέον |
|---|---|
| Υλικό | Αφρός της EVA, πολυουρεθάνιο, νάυλον σκοινιά |
| Αριθμό μοντέλου | DF-2.0*3.5M |
| Τεχνολογία | Φόρμα και εξώθηση |
| Διάμετρος | 500mm4500mm |
| Όνομα προϊόντων | 2000x3500 επιπλέουσα κάλυψη πολυουρεθάνιου αφρού κυττάρων αφρού κλειστή κιγκλίδωμα ζωηρόχρωμη |
|---|---|
| Υλικό | PU αφρός, εσωτερικός σωλήνας, νάυλον ενίσχυση, δέρμα πολυουρεθάνιου |
| Αριθμό μοντέλου | DF-2000x3500 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Διάμετρος | 500mm4500mm |