| Ονομασία προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα κυττάρων |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| χαρακτηριστικό | Υψηλής απόδοσης |
| Πιστοποιητικά | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Ονομασία του προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Ξύλινη παλέτα, Ξύλινη θήκη |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | PIANC2002, ISO9001 |
| Όνομα προϊόντων | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αψίδων |
|---|---|
| Μέρος | ΣΤΒ Φέντερ |
| χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Ύψος | 200mm1000mm |
| Ονομασία προϊόντος | Ανθεκτικοί θαλάσσιοι κυλινδρικοί φτερωτήρες αποβάθρας PIANC2002 Πρότυπο για σκάφη |
|---|---|
| Υλικό | Καουτσούκ φυσικό, NBR, Σιλικόνη, EPDM, FKM, SBR |
| Τύπος | Εγκατασταθείσα τροχιά |
| Εγκατάσταση | Εκθέσιμες γωνίες |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Ονομασία του προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Λιμάνι |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Διάμετρος | 500 mm-4500 mm |
| Όνομα προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Υλικό | ΝΒΡ |
| Πρότυπο | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέρος | Μεντεσές |
| Όνομα προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα κυττάρων |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| Υψος | 400 έως 3000 MM |
| Χρήση | Σκάφος, αποβάθρα, λιμάνι, λιμάνι, προβλήτα |
| Αξεσουάρ | Μπροστά πάνελ, Face Pad, αλυσίδα.. |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολες εγκατάσταση και συντήρηση |
|---|---|
| Τύπος | Β λαστιχένιο κιγκλίδωμα τύπων |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας φυσικό καουτσούκ |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Ονομασία προϊόντος | Κωνικό ελαστικό φεντερ πλοίο φεντερ ελαστικό μεγάλα πλοία εμπορευματοκιβωτίων |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Μέρος | κιγκλίδωμα αποβαθρών |
| Υψόμετρο | 500 mm έως 2000 mm |
| εκτιμημένη εκτροπή | 70% - 72% |