| Ονομασία προϊόντος | Ρολ-φέντερ |
|---|---|
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Τύπος | Ρολ-φέντερ |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Εφαρμογές | Τερματικό λιμένων |
| Όνομα προϊόντος | Φτερά με κυλίνδρους |
|---|---|
| Υλικό | NBR |
| Εφαρμογές | Τερματικός σταθμός |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Όνομα προϊόντων | Θαλάσσια σκαφών προστασία σκαφών βαρκών κιγκλιδωμάτων ISO 17357 Yokohama λαστιχένια |
|---|---|
| Υλικό | NR, SR, NBR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Εφαρμογή | Χρησιμοποιημένος για το σκάφος και την αποβάθρα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| ονομασία προϊόντος | Υδροπνευματική υποβρύχια ελαστική ελαστική υποβρύχια ελαστική 50kpa τύπος άγκυρας αποβάθρας |
|---|---|
| Υλικό | Κορυφαίο φυσικό λάστιχο |
| Τύπος | ISO17357, ISO9001 |
| Μέγεθος | 4.5*12.0M |
| Αρχική πίεση | 50 kPa |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσίας | 10 έως 15 έτη |
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία | -40°C~300°C |
| Ονομασία προϊόντος | Ρολ-φέντερ |
|---|---|
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Τύπος | Ρολ-φέντερ |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Εφαρμογές | Τερματικό λιμένων |
| Όνομα προϊόντων | OEM/ODM επικυρωμένη PIANC2002 συνήθεια κιγκλιδωμάτων κυλίνδρων υπηρεσιών που φορμάρει τη βαρέων καθη |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο, NBR, σιλικόνη |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Κατηγορία | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα κυλίνδρων |
| Ονομασία προϊόντος | Ρολεμικές φτερούγες για πλοία Αντισυγκρούσεις Ρολεμικές φτερούγες από καουτσούκ για πόντον |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής πυκνότητας |
| Τύπος | Επικεφαλίδα |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντων | Νέο πιστοποιητικό κιγκλιδωμάτων CMF600D BV σχεδίου κυλινδρικό θαλάσσιο για τον προφυλακτήρα βαρκών α |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Χρώμα | Μαύρος, γκρίζος, ή όπως απαιτείται |
| Εσωτερική διάμετρος | 751000mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 1502000mm |
| Όνομα προϊόντων | Κυλινδρικό θαλάσσιο λάστιχο γήρανσης κιγκλιδωμάτων επικυρωμένο PIANC D1000 εναντίον της σύγκρουσης α |
|---|---|
| Υλικό | Έξοχο ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C1000D |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή Α |