| Ονομασία του προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή απορρόφηση ενέργειας |
| Εφαρμογή | Εγκατάσταση πλοίου |
| Όνομα προϊόντος | Υποβρύχια φτερά |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Προσαρμοσμένο, αρχικό εργοστάσιο |
| Εφαρμογή | Προκυμαία |
| Διάμετρος | 0,5 ~ 4,5m |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ ανώτατου επιπέδου |
| Ονομασία του προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Τύπος | PIANC2002, ISO9001 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Όνομα προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Εφελκυστική αντοχή | ≥ 16 MPA |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| Συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
|---|---|
| Χρήση | Αποφυγή σύγκρουσης |
| Χρώμα | Κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Υλικό | EVA και πολυουρεθάνη |
| Στρώμα | 5 ~ 10 στρώσεις |
| Όνομα προϊόντων | Το θαλάσσιο σκαφών σκαφών κιγκλίδωμα φυσικού λάστιχου Yokohama πνευματικό με τις ρόδες και οι αλυσίδ |
|---|---|
| Διάμετρος | 500mm - 4,500mm |
| Μήκος | 1,000mm - 12,000mm |
| Υλικό | Υψηλός - ποιότητα NR |
| Αρχική πίεση | 50kPa, 80kPa |
| Ονομασία προϊόντος | Ασφάλεια μαξιλαριών θαλάσσιων, ωκεανών Στερεό PU πολυαιθυλένιο από καουτσούκ |
|---|---|
| Υλικό | Σφουγγάρι κλειστών κυττάρων, πολυουρεθάνιο |
| Τύπος | Αεροπορικά φτερά |
| Μέρος | προφυλακτήρας αποβάθρας |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Ονομασία προϊόντος | Τρέλεμποργκ Σιμπάτα 600x1200 κυλινδρικές ελαστικές φτερούγες για προφυλακτήρες αποβάθρας πλοίων |
|---|---|
| Κλειδιά | κυλινδρικά λαστιχένια κιγκλιδώματα |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή ως αίτημα |
| Εσωτερική διάμετρος | 600 χιλιοστά |
| Χαρακτηριστικά | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέρος | Εγκατασταθείσα στο λιμάνι ελαστική φτερούγα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ κατηγορίας Α |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Ονομασία προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |