| Όνομα προϊόντων | ISO17357 επικυρωμένο D3.3M Hydropneumatic υποβρύχιο αντίβαρο χρώματος κιγκλιδωμάτων μαύρο |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή πυκνότητα NR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Διάμετρος | 1700mm4500mm |
| Μήκος | 5500mm12000mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών |
|---|---|
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Χαρακτηριστικά | Αντίσταση στη διάβρωση, ελαφρύ βάρος |
| Λειτουργία | Απορρόφηση σοκ |
| Ονομασία προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Διάρκεια | 1000 mm-12000 mm |
| Συσκευές | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Τύπος | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Ονομασία του προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Λιμάνι |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Όνομα | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα κυττάρων |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολα. |
| Συσκευή | Παλέτα ή Προσαρμοσμένη |
| Αποστολή | Εξπρές/Αεροπορικές γραμμές/Με τη θάλασσα |
| Αποστροφή | 520,5% - 55% |
| Όνομα προϊόντων | Λαστιχένιο υλικό επίπεδο NBR κιγκλιδωμάτων αψίδων πυκνά μαύρο φυσικό λάστιχο σκληρού λάστιχου |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο, NBR, σιλικόνη, EPDM, FKM, SBR |
| Τύπος | Β τύπος |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| MOQ | 1 |
| Όνομα προϊόντων | PIANC&ISO θαλάσσιος προφυλακτήρας αποβαθρών αντίστασης δακρυ'ων κυλίνδρων NR/NBR μαξιλαριών κιγκλιδω |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | PIANC2002, HGT 2866-2016 |
| Πιστοποιητικό | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Εξουσιοδότηση | 36 ΜΗΝΕΣ |
| Μέρος | θαλάσσιος αερόσακος |
|---|---|
| Εκτύπωση λογότυπου | Θερμά υποδοχή |
| Εγκατάσταση | Εύκολος |
| Εποχή ζωής | 15-20 χρόνια |
| Εφαρμογή | Αγκυροβόληση πλοίων, λιμάνι, λιμάνι |
| Αποστροφή | 52.5%-55% |
|---|---|
| Εποχή ζωής | 15-20 χρόνια |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Εφαρμογή | Αγκυροβόληση πλοίων, λιμάνι, λιμάνι |
| Εγκατάσταση | Εύκολος |
| Ειδικότητα | Αδιάβροχο/Αντί υπεριώδους ακτινοβολίας/Αντιγήρανση |
|---|---|
| Οργανωτής κατασκευής | Καλώς ήρθατε. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διατήρηση | Χαμηλός |
| Σκληρότητα | 20-90 ακτή-α ή IRHD |