| συσκευασία | Παλέτα, εξέλικτρο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός, αυτοκίνητος, θαλάσσιος, κ.λπ. |
| Πίεση ριπής | 75-105 φραγμός |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃-80℃ |
| Πρότυπα | DIN, ASTM, JIS, ΜΒ, κ.λπ. |
| Όνομα προϊόντων | Ανώτερη σχεδίαση Πρωτοφανής προστασία Φτερά Yokohama Τιμή/Μέγεθος/Διαστάσεις |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Ενίσχυση | Ύφασμα από νάιλον κορδόνι ελαστικού πολλαπλών στρώσεων |
| Διάμετρος | 0,5m-4,5m, ή προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες θαλάσσιες φτερούγες από καουτσούκ μεγάλες θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Χρώμα | Μαύρο, γκρι, λευκό ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Εσωτερική διάμετρος | 80 mm - 1000 mm |
| Διάρκεια | Απαιτήσεις των πελατών |
| Όνομα προϊόντος | Κωνικά ελαστικά φτερούγα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανική βάρκα λιμένων αποβαθρών |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολος να χειριστεί |
| Πιστοποίηση | PIANC, ABS, DNV |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| υλικό | Επενδύσεις |
| Διάμετρος | 500 mm-4500 mm |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Όνομα προϊόντων | D370 εύκαμπτος NBR κυλίνδρων τύπων κυλίνδρων μαξιλαριών ναυτικός βαθμός φυσικού λάστιχου κιγκλιδωμάτ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Df-CR20 |
| Τύπος | Κύλινδροι μαξιλαριών |
| Πρότυπα | PIANC2002 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Ονομασία προϊόντος | Στερεά σταθερά προφυλακτήρια EVA γεμάτα αφρό για ναυτιλιακά σκάφη |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικός PU αφρός, εσωτερικός σωλήνας, νάυλον ενίσχυση, δέρμα πολυουρεθάνιου |
| Τύπος | Επιπλέον κιγκλίδωμα |
| Διάμετρος | 0.5M4.5M |
| Διάρκεια | 1.0m-12m |
| Ονομασία προϊόντος | Τρέλεμποργκ Σιμπάτα 600x1200 κυλινδρικές ελαστικές φτερούγες για προφυλακτήρες αποβάθρας πλοίων |
|---|---|
| Κλειδιά | κυλινδρικά λαστιχένια κιγκλιδώματα |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή ως αίτημα |
| Εσωτερική διάμετρος | 600 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό κιγκλίδωμα Yokohama |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| Διάμετρος | 500mm4500mm (άλλη προδιαγραφή μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Διάρκεια | 1000mm12000mm (άλλη προδιαγραφή μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Εργασιακή πίεση | 50KPa ή 80KPa |
| Θερμοκρασία | Υψηλή |
|---|---|
| Δυνατότητα | Μακρύ |
| επιδόσεις | Σταθερό |
| Η διάβρωση | Χαμηλά |
| ελαστικό | Υψηλή |