| Όνομα προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών |
|---|---|
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Αιτήσεις | Προστασία πλοίων αποβάθρας |
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτικό στην φθορά, αντισυγκρούσεις |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών |
|---|---|
| υλικό | Επενδύσεις |
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτικό στην φθορά, αντισυγκρούσεις |
| Λέξη-κλειδί | Τιμές ελαστικών φτερωτών |
| Τεχνολογία | Σχηματισμός με εκτόξευση |
| Συσκευασία | Γυμνή συσκευασία, συσκευασία πλαισίων, συσκευασία παλετών |
|---|---|
| Διάρκεια | Υψηλός |
| Βάρος | Φως |
| Συντήρηση | Χαμηλός |
| Εγκατάσταση | εύκολος |
| Χρώμα | μαύρος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αψίδων |
| Συσκευασία | Γυμνή συσκευασία, συσκευασία πλαισίων, συσκευασία παλετών |
| Διάρκεια | Υψηλός |
| Βάρος | Φως |
| Χαρακτηριστικά | Καλή ευελιξία και κάμψη |
|---|---|
| Τύπος | Εγκατασταθείσα στο λιμάνι ελαστική φτερούγα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ επαγγελματικής ποιότητας |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Διάμετρος | 500 mm-4500 mm |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Ονομασία προϊόντος | Ζεστή πώληση Dock Roller Fender Γωνία Fender Ρουζίνα Fender τροχός Fender |
|---|---|
| Υλικό | Αντιγηραντικό φυσικό καουτσούκ |
| Αριθμό μοντέλου | DF-D2550 |
| Τύπος | Τύπος κυλίνδρου |
| Εγκατάσταση | Γωνίες και είσοδοι κλειδαριών |
| Υλικό | Καουτσούκ |
|---|---|
| Συμπίεση | Υψηλή |
| Βάρος | Φως |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Περιοχή θερμοκρασίας | Γερά |
| Όνομα προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Εφελκυστική αντοχή | ≥ 16 MPA |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| Συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Όνομα προϊόντων | Επί παραγγελία θαλάσσιο σκάφος βαρκών κιγκλιδωμάτων αφρού της EVA Polyurea κιγκλιδωμάτων επιπλεουσών |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | DockFender |
| Υλικό | Αφρός υψηλής πυκνότητας/επίστρωμα Polyurea |
| Προδιαγραφή | 0.5m4.5m Dia, 0.7m9m Λ ή προσαρμοσμένος |
| Πιστοποιητικό | CCS/BV/LR/ISO17357/DNV/SGS |