| Μέρος | θαλάσσιος αερόσακος |
|---|---|
| Εκτύπωση λογότυπου | Θερμά υποδοχή |
| Εγκατάσταση | Εύκολος |
| Εποχή ζωής | 15-20 χρόνια |
| Εφαρμογή | Αγκυροβόληση πλοίων, λιμάνι, λιμάνι |
| Όνομα προϊόντων | STS φυσικό λάστιχο ISO17357 50KPA κιγκλιδωμάτων διαδικασιών πνευματικό για την προστασία σκαφών |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής πυκνότητας |
| πρότυπα | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Διάμετρος | 500mm4500mm |
| Length | 1000mm-12000mm |
| Όνομα προϊόντων | Iso17357-1: 2014 πνευματικά κιγκλιδώματα 3.3*6.5M προφυλακτήρας διαδικασιών 80kPa STS |
|---|---|
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014, CB/T 3948-2001 |
| Techonlogy | Explosionproof, γενικό τύλιγμα, αντι-γήρανση |
| Σκληρότητα | 50±10 ακτή Α |
| Επιμήκυνση | ≥400 |
| Όνομα προϊόντων | Πνευματική να επιπλεύσει αντίσταση δακρυ'ων κιγκλιδωμάτων κατάλληλη ISO17357 50kPa 3.3*6.5M |
|---|---|
| Διάμετρος | 500-4500 χιλ. |
| Μήκος | 1000-12000 χιλ. |
| Ενεργειακή απορρόφηση | 6-6473 KJ |
| Δύναμη αντίδρασης | 64-7984 KN |
| Όνομα προϊόντων | 2.0*3.5M πνευματικά επιπλέοντα κιγκλιδώματα πρόσδεσης κιγκλιδωμάτων ISO17357 τυποποιημένα |
|---|---|
| Πρότυπα | PIANC, ISO17357-1: 2014 |
| Αγωγιμότητα θερμότητας | =<0.034 |
| Σκληρότητα | 50±10 ακτή Α |
| Επιμήκυνση | ≥400 |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Όνομα προϊόντων | ISO17357 επικυρωμένο D3.3M Hydropneumatic υποβρύχιο αντίβαρο χρώματος κιγκλιδωμάτων μαύρο |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή πυκνότητα NR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Διάμετρος | 1700mm4500mm |
| Μήκος | 5500mm12000mm |
| Εγκατάσταση | Εύκολα. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Συσκευές | Μπουλόνι, καρύδι, πλυντήριο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Σχήμα | Κωνός |
| Ονομασία προϊόντος | D Τύπος Φεντερς Η εξαιρετική αντοχή και η βελτιωμένη ασφάλεια |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-D400H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| υλικό | Φυσικό καουτσούκ |