| Όνομα προϊόντων | τυποποιημένο 80kPa 2.0*3.5M πνευματικό λαστιχένιο να επιπλεύσει βαρκών κιγκλιδωμάτων ISO17357 |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής πυκνότητας |
| Πρότυπα | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| Πιστοποιητικό | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Αρχική πίεση | 50kPa & 80kPa |
| Όνομα προϊόντων | Πνευματικά κιγκλιδώματα iso17357-1: 2014 τυποποιημένος επιπλέων τύπος αποβαθρών βαρκών CTN |
|---|---|
| Διάμετρος | 500-4500 χιλ. |
| Μήκος | 1000-12000 χιλ. |
| Ενεργειακή απορρόφηση | 6-6473 KJ |
| Δύναμη αντίδρασης | 64-7984 KN |
| Χαρακτηριστικά | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέρος | Εγκατασταθείσα στο λιμάνι ελαστική φτερούγα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ κατηγορίας Α |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| πίεση | 50kPa, 80kPa |
|---|---|
| Μορφή | Κυλινδρικός |
| Υλικό | λάστιχο |
| Συσκευασία | Γυμνή συσκευασία, συσκευασία πλαισίων, συσκευασία παλετών |
| Συντήρηση | Χαμηλός |
| Όνομα προϊόντων | Να επιπλεύσει αποβαθρών πνευματικά λαστιχένια πρότυπα κιγκλιδωμάτων ISO17357 Yokohama κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Material | Natural Rubber |
| Χρώμα | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
| Διάμετρος | 500mm - 4500mm |
| Μήκος | 1000mm - 12000mm |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Advantage | Customized, Original Factory |
| Warranty | 36 Months |
| Length | 1 ~ 12m |
| Application | Dock |
| Όνομα προϊόντος | Πνευματικό φτερό από καουτσούκ |
|---|---|
| Πρότυπο | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | προστατεύστε τη βάρκα |
| Μέρος | θαλάσσιος αερόσακος |
|---|---|
| Εκτύπωση λογότυπου | Θερμά υποδοχή |
| Εγκατάσταση | Εύκολος |
| Εποχή ζωής | 15-20 χρόνια |
| Εφαρμογή | Αγκυροβόληση πλοίων, λιμάνι, λιμάνι |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Χαρακτηριστικό | Εξαιρετική οριζόντια σταθερότητα |
| Συσκευασία | Γυμνή συσκευασία, συσκευασία πλαισίων, συσκευασία παλετών |
|---|---|
| Διάρκεια | Υψηλός |
| Βάρος | Φως |
| Συντήρηση | Χαμηλός |
| Εγκατάσταση | εύκολος |