| Ονομασία προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 16 MPA |
| Συσκευή | Πλαστική Σακούλα+Παλέτα |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Ονομασία προϊόντος | Ελαστικοί κυλινδρικοί ελαστικοί πτερύγοι θαλάσσιων λιμένων |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Χρώμα | Μαύρο, γκρι, λευκό ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Εσωτερική διάμετρος | 75 mm - 1000 mm |
| Διάρκεια | Απαιτήσεις πελατών |
| Ονομασία του προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Τύπος | PIANC2002, ISO9001 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Εγγύηση | 24 Μήνες |
| Ονομασία του προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Ειδικότητα | Υψηλής ποιότητας υλικά |
| Διάμετρος | 500 mm-4500 mm |
| Λογότυπο | Λογότυπο συνήθειας αποδεκτό |
|---|---|
| εγκρίθηκε | SGS, ABS, ISO9001 |
| Πεδίο σκληρότητας | 20°-90° ακτή Α |
| Τύπος | PIANC2002, ABS, SGS, ISO9001 |
| Ειδικότητα | Αδιάβροχο/Αντί υπεριώδους ακτινοβολίας/Αντιγήρανση |
| Ονομασία προϊόντος | Κίνα Κυλινδρικές φτερούγες ρυμουλκούμενα ελαστικά φτερούγες ρυμουλκούμενα προφυλακτήρες |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-D600 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Τύπος | Κύλινδρο |
| Ονομασία προϊόντος | Τεχνητά ελαστικά ρυμουλκούμενων ρυμουλκούμενων κυλινδρικών ρυμουλκούμενων ρυμουλκούμενων |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-D600 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Τύπος | Κύλινδρο |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Ονομασία προϊόντος | Αξιόπιστα κυλινδρικά θαλάσσια φτερούγα |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Χρώμα | Μαύρο, γκρι, λευκό ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Εσωτερική διάμετρος | 75 mm - 1000 mm |
| Διάρκεια | Απαιτήσεις των πελατών |