| Όνομα προϊόντων | 300H Β λαστιχένιο όζον κιγκλιδωμάτων τύπων & UV προστασία απορρόφησης νερού αντίστασης χαμηλή |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή επίδοση NR |
| Μορφή | Β τύπος |
| Ύψος | 200mm1000mm |
| Μήκος | 1000mm3500mm |
| Ονομασία προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Διάρκεια | 1000 mm-12000 mm |
| Συσκευές | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Τύπος | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Όνομα | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα κυττάρων |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολα. |
| Συσκευή | Παλέτα ή Προσαρμοσμένη |
| Αποστολή | Εξπρές/Αεροπορικές γραμμές/Με τη θάλασσα |
| Αποστροφή | 520,5% - 55% |
| Όνομα προϊόντων | Απομονωτής 300 αποβαθρών λαστιχένια ένδυση κιγκλιδωμάτων αψίδων - ανθεκτικό φυσικό λάστιχο προσαρμογ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Df-ARF300H |
| Τύπος | Αψίδα Β τύπος |
| Πρότυπα | PIANC2002 |
| Μέγεθος | Μέγεθος συνήθειας |
| Ονομασία προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Σφιχτότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Χρώμα | μαύρος και προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Υψηλός - ποιότητα NR |
|---|---|
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Λιμένα πλοίων λιμάνι λιμάνι λιμάνι λιμάνι λιμάνι |
| Όνομα προϊόντος | Β κιγκλίδωμα τύπων |
| Όνομα προϊόντων | H1000 λαστιχένια ένδυση φυσικού λάστιχου κιγκλιδωμάτων κώνων - ανθεκτικός προσορμίζοντας προφυλακτήρ |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιότητα NR |
| Μορφή | Τύπος κώνων |
| Πιστοποίηση | PIANC2002, ISO9001, ABS, BV |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Όνομα προϊόντων | Df-V600H Β η θαλάσσια προσορμίζοντας αποβάθρα βαρκών κιγκλιδωμάτων τύπων προσάρμοσε την ένδυση - ανθ |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο, NBR, σιλικόνη, EPDM, FKM, SBR |
| Αριθμό μοντέλου | Df-V600H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Σχέδιο | Σχεδιασμός τελωνείου |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Χρήση | Αγκυροβόληση ή αγκυροβόληση πλοίων |
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικό και ανθεκτικό |
| Πυκνότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| Ονομασία προϊόντος | Ανθεκτικά στη φθορά Φτερά κώνου από φυσικό καουτσούκ PIANC 2002 Πρότυπο για κουκέτα |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ υψηλής απόδοσης |
| Χρώμα | Μαύρο, Γκρι... κ.λπ |
| Σκληρότητα | 65 +/- 5 Shore A |
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |