| Όνομα προϊόντων | 100% περιβαλλοντική βιομηχανική ενέργεια κιγκλιδωμάτων αψίδων λαστιχένια - απορροφώντας μαύρο χρώμα |
|---|---|
| Τύπος | Αψίδα Β τύπος |
| Μήκος | 10003500mm |
| Ύψος | 200mm1000mm |
| Πιστοποιητικό | ΤΟ CCS.ABS.BV.GL.DN V.LR |
| Ονομασία προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Αριθμό μοντέλου | HM-CMF60 |
| πρότυπο | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Αριθμό μοντέλου | HM-CMF60 |
| πρότυπο | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Ονομασία του προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Ξύλινη παλέτα, Ξύλινη θήκη |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | PIANC2002, ISO9001 |
| Όνομα προϊόντων | 300H λαστιχένιο όζον κιγκλιδωμάτων αψίδων και UV προστασία απορρόφησης νερού αντίστασης χαμηλή |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή επίδοση NR |
| Μορφή | Β τύπος |
| Ύψος | 200mm1000mm |
| Μήκος | 10003500mm |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμοσμένα μέρη κιγκλιδωμάτων NR αψίδων λαστιχένια που φορμάρουν την εναντίον της σύγκρουσης ασφά |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιότητα NR |
| Μορφή | Β τύπος |
| Πιστοποίηση | ISO9001, ABS, BV |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Όνομα προϊόντων | V500H αψίδων λαστιχένιο σκάφος αποβαθρών κιγκλιδωμάτων περιβαλλοντικό βιομηχανικό υψηλό ελαστικό θαλ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Df-V500H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| ευκαμψία | Μεγάλος |
| Όνομα προϊόντων | Iso17357-1: 2014 τυποποιημένος υποβρύχιος προφυλακτήρας λιμένων αποβαθρών τύπων κιγκλιδωμάτων Hydrop |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Μέγεθος | D*L--2.5*5.5M |
| Πίεση εργασίας | 50kPa |
| Πρότυπα | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| Όνομα προϊόντων | 300H Δ τύπων λαστιχένιος κιγκλιδωμάτων μαύρος χρώματος προφυλακτήρας λιμένων αποβαθρών ένδυση-αντίστ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Df-D300H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| ευκαμψία | Μεγάλος |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής απόδοσης κυλινδρικό πλοίο πλοίου από καουτσούκ Fender Marine Port |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής απόδοσης NR/NBR |
| Αριθμό μοντέλου | DF-C600 |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Επιμήκυνση | ≥300% |