| Όνομα προϊόντων | NBR/NR λαστιχένιος αψίδων λαστιχένιος προφυλακτήρας αντίστασης δακρυ'ων κιγκλιδωμάτων προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή πυκνότητα NR |
| Τύπος | Κανονικός |
| Λογότυπο | Το προσαρμοσμένο λογότυπο δέχεται |
| Μέγεθος | Μέγεθος συνήθειας |
| ονομασία προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | μαύρο |
| ΛΟΓΟ | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Εγκατάσταση πλοίου |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 προδιαγραφών κυττάρων λαστιχένια σκάφη προφυλακτήρων αποβαθρών κιγκλιδωμάτων C1000H θαλάσσ |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C1000H |
| Ύψος | 5003000mm |
| Τύπος | Σταθερός τύπος κυττάρων |
| Όνομα προϊόντων | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα ISO17357 & να επιπλεύσει αποβαθρών 50kPa αγκυροβολίων PIANC2002 |
|---|---|
| Υλικό | Κορυφαίο NR |
| Πρότυπα | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| MOQ | 1 κομμάτι |
| Πιστοποιητικό | ISO9001-2008 ABS ΤΟΥ BV CCS |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 όζον κιγκλιδωμάτων βαρκών ρυμουλκών κιγκλιδωμάτων κλειδαροτρυπών & UV προστασία προφυλακτή |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό NR/NBR/SBR |
| Τύπος | Τύπος κλειδαροτρυπών |
| Μέγεθος | 200-350H, Lmax=2000 |
| Επιμήκυνση | ≥300% |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 κιγκλιδώματα D1980 κυλίνδρων προδιαγραφών ζωηρόχρωμα που προσαρμόζει για τον απομονωτή απο |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή πυκνότητα NR/NBR/SBR |
| Τύπος | Σταθερό κιγκλίδωμα ροδών |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή Α |
| Λογότυπο | Το προσαρμοσμένο λογότυπο δέχεται |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 επικυρωμένη κυλινδρική θαλάσσια βαρέων καθηκόντων λαστιχένια D800 προσόρμιση κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Υλικό | NR, NBR, FKM, SIL/VMQ, EPDM, HNBR, ΧΡΏΜΙΟ, FVMQ |
| Εσωτερική διάμετρος | 751000mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 1502000mm |
| Σειρά σκληρότητας | 20°-90°shore Α |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα DF1000H PIANC2002 αποβαθρών τύπων κώνων για την προστασία σκαφών βαρκών |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Πιστοποίηση | ISO9001, BV, ABS |
| Όνομα προϊόντων | D2550 τα κιγκλιδώματα κυλίνδρων προσάρμοσαν την ένδυση φυσικού λάστιχου - ανθεκτικές θαλάσσιες γωνίε |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο αντι γήρανσης |
| Αριθμό μοντέλου | Df-D2550 |
| Τύπος | τύπος κυλίνδρων |
| εγκαταστήστε | Γωνίες και είσοδοι κλειδαριών |