| Όνομα προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Πρότυπο | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέρος | Μεντεσές |
| Πακέτο | Ξύλινη παλέτα, Ξύλινη θήκη |
| Όνομα προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Πρότυπο | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέρος | Μεντεσές |
| Υλικό | ΝΒΡ |
| Όνομα προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Πρότυπο | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέρος | μεντεσές |
| πακέτο | Ξύλινη παλέτα, Ξύλινη θήκη |
| Όνομα προϊόντων | PIANC & ISO17357 τυποποιημένη πνευματική λαστιχένια θαλάσσια ασφάλεια δικτύου αλυσίδων ροδών κιγκλιδ |
|---|---|
| Υλικό | Καλύτερη ποιότητα NR, NBR, SR |
| Χρώμα | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
| Diameter | 500mm - 4,500mm |
| Μήκος | 1,000mm - 12,000mm |
| Όνομα προϊόντων | Το φυσικό λάστιχο καθόρισε το λαστιχένιο τύπο κιγκλιδωμάτων 600H Β αψίδων κιγκλιδωμάτων για την προσ |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο, NBR, σιλικόνη |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Κατηγορία | Σταθερό λαστιχένιο κιγκλίδωμα |
| Όνομα προϊόντων | Θαλάσσιο εξατομικεύσιμο Β μαύρο χρώμα κιγκλιδωμάτων τύπων λαστιχένιο για το αγκυροβόλιο λιμένων αποβ |
|---|---|
| Μέρος | Ναυτικό, προφυλακτήρας, αποβάθρα |
| Προδιαγραφές | Df-V400H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Υψηλή ακρίβεια | 0.01mm |
| Όνομα προϊόντων | Ο ISO 17357 ενέκρινε φυσικό λάστιχο τύπων κιγκλιδωμάτων CTN 4.5*9.0M Yokohama το επιπλέον |
|---|---|
| Πρότυπα | PIANC, ISO17357-1: 2014 |
| Αγωγιμότητα θερμότητας | =<0.034 |
| Σκληρότητα | 60±10 ακτή Α ή αίτημα του πελάτη |
| Επιμήκυνση | ≥400 |
| ονομασία προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Λιμάνι |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| ΛΟΓΟ | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Όνομα προϊόντων | ISO17357 κιγκλιδώματα Yokohama προδιαγραφών που επιπλέουν το κιγκλίδωμα για τις διαδικασίες STS |
|---|---|
| Υλικό | NR, SR, NBR |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| Αρχική πίεση | 50KPa & 80KPa |
| Όνομα προϊόντων | CTN τύπων πνευματικό κιγκλίδωμα 3.3*6.5M ISO17357 κιγκλιδωμάτων αποβαθρών λαστιχένιο |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό SR NBR NR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Μέρος | Δίκτυο ελαστικών αυτοκινήτου αλυσίδων |
| Αρχική πίεση | 50KPa/80KPa |