| Όνομα προϊόντων | H1000 λαστιχένια ένδυση φυσικού λάστιχου κιγκλιδωμάτων κώνων - ανθεκτικός προσορμίζοντας προφυλακτήρ |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιότητα NR |
| Μορφή | Τύπος κώνων |
| Πιστοποίηση | PIANC2002, ISO9001, ABS, BV |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Όνομα προϊόντων | Αποβαθρών προφυλακτήρων κυλίνδρων θαλάσσια αποβάθρα κιγκλιδωμάτων ροδών κιγκλιδωμάτων PIANC2002 τυπο |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο, NBR, σιλικόνη, EPDM, FKM, SBR |
| Τύπος | Σταθερό κιγκλίδωμα ροδών |
| εγκαταστήστε | Εκτεθειμένες γωνίες |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| συσκευασία | Παλέτα, εξέλικτρο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός, αυτοκίνητος, θαλάσσιος, κ.λπ. |
| Πίεση ριπής | 75-105 φραγμός |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃-80℃ |
| Πρότυπα | DIN, ASTM, JIS, ΜΒ, κ.λπ. |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 επικυρωμένη κυλινδρική θαλάσσια βαρέων καθηκόντων λαστιχένια D800 προσόρμιση κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Υλικό | NR, NBR, FKM, SIL/VMQ, EPDM, HNBR, ΧΡΏΜΙΟ, FVMQ |
| Εσωτερική διάμετρος | 751000mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 1502000mm |
| Σειρά σκληρότητας | 20°-90°shore Α |
| Εσωτερική διάμετρος | 2.5mm25mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Το SR, λειαίνει |
| Πρότυπα | DIN, ASTM, JIS, ΜΒ, κ.λπ. |
| Εξωτερική διάμετρος | 3.0mm30mm |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃-80℃ |
| Όνομα προϊόντων | Βαρέων καθηκόντων προσαρμοσμένος PIANC2002 μαξιλαριών κιγκλιδωμάτων κυλίνδρων προφυλακτήρας αποβαθρώ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Df-CR10 |
| Τύπος | Κύλινδροι μαξιλαριών |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Όνομα προϊόντων | Τον κυλινδρικό θαλάσσιο cOem προδιαγραφών κιγκλιδωμάτων PIANC2002 επιτρεπόμενο Docking&Berthing |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή επίδοση NR/NBR |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C500 |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή Α |
| Επιμήκυνση | ≥300% |
| συσκευασία | Παλέτα ή όπως απαιτείται |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Λιμένας της φόρτωσης | Qingdao, Κίνα |
| Εφαρμογή | προσόρμιση |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός, αυτοκίνητος, θαλάσσιος, κ.λπ. |
|---|---|
| Όρος πληρωμής | T/T, L/C, Paypal |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃-80℃ |
| Πρότυπα | DIN, ASTM, JIS, ΜΒ, κ.λπ. |
| Εξωτερική διάμετρος | 3.0mm30mm |
| συσκευασία | Παλέτα, εξέλικτρο |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 3.0mm30mm |
| Πρότυπα | DIN, ASTM, JIS, ΜΒ, κ.λπ. |
| Όρος πληρωμής | T/T, L/C, Paypal |
| Πίεση εργασίας | 15-21 φραγμός |