| Ονομασία προϊόντος | 3.3*6.5M Ακρωτηριασμένα φουσκωτά σκάφη για ναυτικές ναυπηγικές μονάδες |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-3,3*6,5M |
| Υλικό | Υψηλή πυκνότητα EVA |
| Δύναμη αντίδρασης | 54kN σε 7353kN |
| Ενεργειακή απορρόφηση | 3.8kn-Μ στο 7720kn-μ |
| Όνομα προϊόντων | Κλειστή υψηλή πυκνότητα κυττάρων αφρού αποβαθρών προστασία σκαφών κιγκλιδωμάτων αναστολής γεμισμένη |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | DockFender |
| Υλικό | Κλειστοί αφρός + πολυουρεθάνιο κυττάρων |
| Εφαρμογή | Σκάφος - - προσόρμιση σκαφών, σκάφος για να ελλιμενίσει την προσόρμιση |
| Κύκλος ζωής | 10-15 ετών |
| Όνομα προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Εφελκυστική αντοχή | ≥ 16 MPA |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| Συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Όνομα προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Εφελκυστική αντοχή | ≥ 16 MPA |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| Συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Εφελκυστική αντοχή | ≥ 16 MPA |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| Συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Τύπος | Κυλινδρικός |
| Όνομα προϊόντων | να επιπλεύσει 2.5*4.0M αφρού κλειστή κιγκλίδωμα κυττάρων αφρού ελαστικότητα ασφάλειας Eco φιλική |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-2.5*4.0M |
| Δύναμη αντίδρασης | 54kN σε 7353kN |
| Ενεργειακή απορρόφηση | 3.8kn-Μ στο 7720kn-μ |
| COem | Υποστηριγμένος |
| Όνομα προϊόντων | τυποποιημένη HDG 3.3m*6.5m θαλάσσια επιπλέουσα γεμισμένη αφρός φλάντζα κιγκλιδωμάτων ISO9001 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-3.3m*6.5m |
| Τύπος | Επιπλέον κιγκλίδωμα |
| Δύναμη αντίδρασης | 54kN σε 7353kN |
| Ενεργειακή απορρόφηση | 3.8kn-Μ στο 7720kn-μ |
| Όνομα προϊόντων | Επιπλέον κιγκλίδωμα 2.0*3.5M αφρού κάλυψης πολυουρεθάνιου θαλάσσια ασφάλεια για το λιμένα αποβαθρών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-FF2.0*3.5M |
| Υλικό | Κλειστοί αφρός + πολυουρεθάνιο κυττάρων |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Μήκος | 500mm9000mm |
| Όνομα προϊόντων | να επιπλεύσει 1.5*3.0M γκρίζα ένδυση ναυτικού κιγκλιδωμάτων αφρού - ανθεκτική κάλυψη πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| Υλικό | PU αφρός, εσωτερικός σωλήνας, νάυλον ενίσχυση, δέρμα πολυουρεθάνιου |
| Μέρος | Προφυλακτήρας αποβαθρών |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Μορφή | Κυλινδρικός |
| Όνομα προϊόντων | Μαύρα χρώματος θαλάσσια αφρού σκάφη βαρκών ασφάλειας επιπλεουσών αποβαθρών σημαντήρων φρουράς κιγκλι |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-1500mm*3000mm |
| Υλικό | Κλειστός η EVA αφρός κυττάρων, πολυουρεθάνιο |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Length | 500mm-9000mm |