| Όνομα προϊόντων | Να επιπλεύσει προστασίας απομονωτών αποβαθρών προσόρμιση λιμένων πιστοποιητικών ABS κιγκλιδωμάτων D3 |
|---|---|
| Υλικό | PU αφρός, εσωτερικός σωλήνας, νάυλον ενίσχυση, δέρμα πολυουρεθάνιου |
| Μορφή | Κυλινδρικός |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Μήκος | 500mm9000mm |
| Ονομασία προϊόντος | Εύα πλωτή φούσκα Fender Ναυτικό πλοίο Πολυουρεθάνιο Πολυουρεΐνη ελαστικό Fender |
|---|---|
| Υλικό | Σφουγγάρι κλειστών κυττάρων, ενισχυτικό νάιλον, δέρμα πολυουρεθάνου |
| Χρώμα | Κλορ. |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Διάρκεια | 500mm9000mm |
| Σειρά θερμοκρασίας | Ευρέως |
|---|---|
| Αντίσταση πίεσης | Υψηλός |
| Βάρος | Φως |
| Διάρκεια | Υψηλός |
| Χημική αντίσταση | Υψηλός |
| Ονομασία προϊόντος | Ελαστικός πλωτός φουσκωτός φτερωτήρας Eva υλικό φούσκας γεμάτο φτερωτήρας για πλοίο σκάφος γιοτ |
|---|---|
| Υλικό | Σφουγγάρι κλειστών κυττάρων, ενισχυτικό νάιλον, δέρμα πολυουρεθάνου |
| Χρώμα | Κλορ. |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Διάρκεια | 500mm9000mm |
| Ονομασία προϊόντος | Ανεμόπνευμα υποβρύχιο Ανεμόπνευμα σκάφος |
|---|---|
| Υλικό | Σφουγγάρι κλειστών κυττάρων, ενισχυτικό νάιλον, δέρμα πολυουρεθάνου |
| Χρώμα | Κλορ. |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Διάρκεια | 500mm9000mm |
| Εγκατάσταση | Εύκολα. |
|---|---|
| Υλικό | φούσκα |
| Βάρος | Φως |
| Χημική αντοχή | Υψηλή |
| Ονομασία προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
| Βάρος | Φως |
|---|---|
| Υλικό | φούσκα |
| Ονομασία προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
| Εγκατάσταση | Εύκολα. |
| Περιοχή θερμοκρασίας | Γερά |
| Βάρος | Φως |
|---|---|
| Αντίσταση στην πίεση | Υψηλή |
| Ονομασία προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
| Σχήμα | κυλινδρική |
| Περιοχή θερμοκρασίας | Γερά |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 τυποποιημένο επιπλέον κιγκλίδωμα 3.3*6.5M αφρού ζωηρόχρωμος προφυλακτήρας αποβαθρών βαρκών |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικός PU αφρός, εσωτερικός σωλήνας, νάυλον ενίσχυση, δέρμα πολυουρεθάνιου |
| Τύπος | επιπλέον κιγκλίδωμα |
| Επιμήκυνση | ≥350% |
| Σκληρότητα | 75-95 ακτή Α |
| Όνομα προϊόντων | Βαρέων καθηκόντων επιπλέον κιγκλίδωμα 700x1500 PIACN τυποποιημένο 100% αφρού περιβαλλοντικό |
|---|---|
| Υλικό | Αφρός PU υψηλής πυκνότητας, Δέρμα πολυουρεθάνης |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| Επιμήκυνση | ≥350% |
| Πιστοποίηση | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS etc |