| Όνομα προϊόντων | Ανθεκτικό χρήσης κλειστό η Eva κυττάρων γεμισμένο αφρός κιγκλίδωμα αφρού κιγκλιδωμάτων επιπλέον |
|---|---|
| Υλικό | Αφρός της EVA, πολυουρεθάνιο, νάυλον σκοινιά |
| Αριθμό μοντέλου | DF-2.0*3.5M |
| Τεχνολογία | Φόρμα και εξώθηση |
| Διάμετρος | 500mm4500mm |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό Ελαστικό Προφυλακτήρα |
|---|---|
| Πίεση | 50kPa, 80kPa |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευές | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Πίεση | Υψηλός |
|---|---|
| Μορφή | Κύλινδρος |
| Υλικό | Λάστιχο |
| Διάβρωση | Χαμηλός |
| Διάρκεια | πολύ |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 επικυρωμένη κυλινδρική θαλάσσια βαρέων καθηκόντων λαστιχένια D800 προσόρμιση κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Υλικό | NR, NBR, FKM, SIL/VMQ, EPDM, HNBR, ΧΡΏΜΙΟ, FVMQ |
| Εσωτερική διάμετρος | 751000mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 1502000mm |
| Σειρά σκληρότητας | 20°-90°shore Α |
| Μάρκα | Hongruntong Marine |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Πυροσβεστήρες αγκυροβολίας |
| Εφαρμογή | Πλοίο, σκάφος |
| Χρήση | Ασφάλιση σκάφους |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζυθοποιία |
| συσκευασία | Παλέτα, εξέλικτρο |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 3.0mm30mm |
| Πρότυπα | DIN, ASTM, JIS, ΜΒ, κ.λπ. |
| Όρος πληρωμής | T/T, L/C, Paypal |
| Πίεση εργασίας | 15-21 φραγμός |
| Όνομα προϊόντων | Η τυποποιημένη STS μάνικα NBR συνεχή 10 OCIMF» για το σκάφος - - στέλνει τις διαδικασίες |
|---|---|
| Υλικό | NBR |
| Πρότυπα | GMPHOM 2009 & ΤΟ EN 1765 |
| Πίεση εργασίας | 15 φραγμός, 19 φραγμός, BAR 21 |
| Ενίσχυση | Υψηλής αντοχής σκοινί πολυεστέρα και καλώδιο ελίκων |
| Όνομα Προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα κυττάρων |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευές | Μέτωπο - επιτροπή, που αντιμετωπίζει το μαξιλάρι, την αλυσίδα, κ.λπ. |
| Ειδικότητα | Υψηλής απόδοσης |